А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Йохімбекс-гармонія (Yohimbex-garmonia)

основні фізико-хімічні властивості: капсули циліндричної форми, знапівсферичними кінцями, корпусом і кришечкою зеленого кольору, які містятьпорошок або спресований порошок від жовто-коричневого до світло-коричневогокольору з темними вкрапленнями;

склад: 1 капсула містить йохімбіну гідрохлориду 0,005 г, кислоти аскорбінової0,05 г, цинку оксиду 0,02 г, натрію селеніт 0,0001 г, кореня женьшеню від -0,094 г до 0,106 г.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при порушенні ерекції. КодАТС G04BE30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. В основі фармакодинамікипрепарату - вплив на периферичні та центральні механізми статевого збудження. Основним компонентом препарату Йохімбекс-Гармонія, що стимулює ерекціюта посилює статевий потяг, є йохімбін – алкалоїд кори західноафриканськогодерева corynanthe yohimbe.Йохімбін викликає вазодилятацію артерій, переважно в ділянці малоготаза, що зумовлено його переважно пресинаптичною a2-адреноблокуючоюдією, а також має здібність при підвищенні дози блокувати постсинаптичніa-адренорецептори. Внаслідок підвищення кровопостачання печеристих і губчатоготіл статевого члена, одночасного збудження центру ерекції в спинному мозкупрепарат діє як засіб, що збуджує статевий потяг і стимулює ерекцію.Корінь женьшеню виявляє адаптогенну та загальнотонізуючу імуномодулюючудію, нормалізує функцію ендокринної системи. Женьшень викликає суттєвуоптимізацію фізіологічних і біохімічних процесів у гіпоталамусі, гіпофізі, встатевих залозах і надниркових залозах, виявляє в цілому позитивний вплив насексуальну функцію чоловіків, підвищує працездатність, стійкість донесприятливих факторів, що сприяє підвищенню потенції. Женьшень також поліпшуєфункцію міокарда, печінки. Комбінована дія йохімбіну та женьшеню приводить допідвищення сексуального бажання, посилення ерекції та ефективності оргазму.кислота аскорбінова, цинк і селен виявляють позитивний вплив прифункціональному виснаженні статевих залоз, перешкоджають розвитку дегенеративнихзмін сім’яників і погіршенню показників сперматогенезу; мають імуномоделюючий,гемопоетичний вплив.Курсове застосування препарату Йохімбекс-Гармонія відновлює здатністьдосягати та зберігати ерекцію, підвищує лібідо.Фармакокінетика не вивчалася.

Показання для застосування. Еректильна дисфункція та зниження лібідо припсихогенній копулятивній дисфункції, змішаній копулятивній дисфункції,інтерорецептивно-психогенній копулятивній дисфункції, неврозах, щосупроводжуються порушенням потенції, резидуально-органічних ураженняхцентральної нервової системи, що супроводжуються вторинними порушеннямипотенції; зниження еректильної функції та лібідо при астенічних станах,перевтомі, розладах ендокринної системи, несприятливому впливі екологічнихфакторів, у тому числі опроміненні, вікових змінах.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо, по 1капсулі, 2-3 рази на день. Рекомендується приймати в другій половині дня,запиваючи склянкою води. В середньому термін лікування триває до 20 днів. Занеобхідності курс лікування повторюють.

Побічна дія. Дуже рідко, при посиленому використанні препаратівйохімбіну, зокрема безконтрольному збільшенні доз пацієнтом, можуть бутипорушення з боку нервової системи (підвищена збудливість, безсоння, тремор, нервозність,помисливість, запаморочення, головний біль та ін.), травного каналу (біль уживоті, блювання, діарея), кардіоваскулярні порушення (ортостатична гіпотензія,тахікардія), пріапізм. У поодиноких випадках прийом препарату може спричинятирізке минуще підвищення артеріального тиску.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, тяжкізахворювання печінки та нирок, лікування адреноміметиками, гіпертонічний криз,психічні порушення, перезбудження нервової системи.

Передозування. При передозуванні можливі прояви підвищеноїіндивідуальної чутливості до компонентів препарату, що потребує припиненнязастосування препарату та прийому десенсибілізуючих засобів. При підвищенніартеріального тиску, тахікардії вводять клофелін або комбінацію a- та b-адреноблокаторів. При проявах підвищеної збудливості, нервозності призначаютьбензодіазепіни.

Особливості застосування. З обережністю призначають препарат призахворюваннях, при яких є підвищений ризик розвитку тахікардії, раптовогозниження артеріального тиску, а також при тяжкій артеріальній гіпертензії,схильності до судом; станах, що супроводжуються затримкою сечовипускання.Препарат можна рекомендувати при нетриманні сечі внаслідок атоніїсечового міхура та в клімактеричний період у чоловіків.Обережно слід застосовувати за наявності в анамнезі спазмівцеребральних і ретинальних судин.Під час тривалого застосування необхідний контроль за функцією нирок,печінки, рівнем артеріального тиску. Наявність у складі препарату кислотиаскорбінової може змінити результати лабораторних тестів (вміст глюкози,білірубіну, активність трансаміназ, ЛДГ).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не слід застосовувати одночасно задреноміметиками (адреналіном, норадреналіном, мезатоном, фетанолом,ефедрином), тому що може спостерігатися зниження їх ефективності, у поодинокихвипадках - посилення гіпертензивної дії. Також з обережністю застосовують прилікуванні антигіпертензивними препаратами, антагоністами кальцію,b-адреноблокаторами, інгібіторами АПФ, клофеліном (можливо різке зниженняартеріального тиску). Препарат може посилювати збуджуючу дію на ЦНСпсихомоторних стимуляторів, ноотропів, адаптогенів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 оС. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 1895 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я