А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Йодоксид (Iodoxide)

міжнародна назва: повідон-йод;

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії коричневого з буруватимвідтінком кольору;

склад: 1 супозиторій містить повідону-йоду 0,2 г;допоміжні речовини: основа поліетиленоксидна.

Форма випуску. Супозиторії вагінальні.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби, щозастосовуються в гінекології. Код АТС G01AX11.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Йодоксид ® є антисептичнимпрепаратом. Має широкий спектр протимікробної дії. Виявляє активність добактерій (у тому числі кишечної палички, золотистого стафілококу), грибів,вірусів, найпростіших. Активна речовина препарату – йод – знаходиться у виглядіводорозчинного комплексу з синтетичним нетоксичним полімеромполівінілпіролоїдоном (повідоном). Повідон належить до йодофорів, які зв’язуютьйод.Фармакокінетика. При контакті зі слизовими оболонками із комплексупоступово і рівномірно вивільняється іонізований йод, який справляє вираженуантисептичну дію через високу окислювальну здатність.

Показання для застосування. Йодоксид ® застосовують для лікування гострих тахронічних запальних захворювань піхви (змішаних, неспецифічних інфекцій); утому числі інфекцій піхви, зумовлених трихомонадами та різними видами грибів.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують вагінально. Передзастосуванням супозиторій звільняють від контурної упаковки і, лежачи на спині,вводять його глибоко у піхву.При гострих вагінітах препарат застосовують по 1 супозиторію 2 рази надобу протягом 7 днів. При підгострих та хронічних вагінітах – по 1 супозиторію 1 разна добу перед сном протягом 14 днів, при потребі курс лікування може бутипродовжений після консультації з лікарем.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції - свербіж, гіперемія умісці введення супозиторія. У такому випадку препарат відміняють.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату, одночасне застосування радіоактивного йоду, період передзастосуванням радіоактивного йоду, гіпертиреоз, герпетиформний дерматитДюринга, аденома щитовидної залози, ниркова недостатність, вагітність (II – IIIтриместри), дитячий вік до 12 років

Передозування. Симптомами передозування є посилення проявівописаної побічної дії. Терапія - симптоматична.

Особливості застосування. За наявності неманіфестного гіпертиреозу та іншихзахворювань щитовидної залози (особливо у хворих похилого віку) препаратзастосовується тільки за суворими показаннями та під постійним контролемлікаря.Застосування препарату у I триместрі вагітності можливо тільки у томувипадку, коли користь для матері переважає потенційний ризик для плоду. Занеобхідності застосування препарату у період лактації необхідно вирішуватипитання про зупинення годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Йодоксид ® не можна застосовувати разом іззасобами, які містять ртуть, ферменти, окислювачі та луги.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці при температурі не вище 20 єС. Термінпридатності - 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 932 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я