А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Йод-фломед (Iodum-flomed)

міжнародна назва: iodum;

основні фізико-хімічні властивості: рідина червоно-бурого кольору з характернимзапахом, яка адсорбована твердим пористим стрижнем та пористим накопичувачемполімерного пристрою;

склад: 3 мл розчину містять йоду0,15 г;допоміжніречовини: калію йодид, спирт етиловий 96%, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТС D08A G03.

Фармакологічні властивості. Препарат містить елементарний йод, для якогохарактерними є протимікробна, місцева подразнювальна та відтяжна дії. Принанесенні на шкіру і слизові оболонки препарат обумовлює подразнювальну дію іможе викликати рефлекторні зміни в діяльності організму. Проникаючи, йодактивно впливає на обмін речовин, посилює процеси дисиміляції.

Показання для застосування. Застосовують зовнішньо як антисептичний,подразнювальний засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри та слизовихоболонок порожнини рота, для обробки операційного поля, для профілактикиінфікування невеликих ушкоджень цілісності шкіри, для зменшення запальнихпроцесів при міозитах, невралгіях (виявляє відтяжний ефект).

Спосіб застосування та дози. Застосовують зовнішньо на уражені ділянкишкіри або на слизові оболонки порожнини рота.Правила користування препаратом у пристрої полімерному (маркері):1.Зняти кришку маркера і нанести розчин маркерним стрижнем на ураженіділянки шкіри або слизові порожнини рота.2.Закінчивши аплікацію препарату, закрити маркер кришкою.

Побічна дія. При тривалому застосуванні йоду можлива появанежитю, кропив’янки, набряку Квінке, слино- та сльозотеча, висипи на шкірі.

Протипоказання. Підвищена чутливість до йоду, особливо у пацієнтівзі світлим волоссям. Також препарат протипоказаний при фурункульозі, вугровомувисипі, геморогічному діатезі, кропив’янки, гіпертиреозі, аденомі щитовидноїзалози, нирковій недостатності, діабетичній виразці шкіри.

Передозування. При передозуванні можливі явища йодизму,подразнення, опіки.

Особливості застосування. Слід бути обережним при застосуванні йоду наслизові оболонки, оскільки спирт, що міститься в препараті, може викликатиопіки, сильне подразнення. Не слід застосовувати на великих ділянках шкіри через можливий розвитокопіку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратамидля зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може спостерігатисяденатурація білкових компонентів.

Умовита термін зберігання. Зберігають в захищеному від світла та недоступному длядітей місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 1 рік
Переглядів: 853 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я