А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Зелений слон (Green elephant)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зеленого кольору, зхарактерним ароматом;

склад : 100 мл рідини містять:ефірна олія м’яти польової (Mentha arvensis) – 12,5 мл;ефірна олія лавру камфорного (Laurus camphor) – 25 г;метилсаліцилат (Methylii salicylas) Ph.Eur. – 20 г; допоміжні речовини барвник зелений (Chlorophyll) (E 140) рідкий парафін (Oleum vaselini) Ph.Eur.

Форма випуску. Рідина для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовомута м’язовому болю. Код АТС M02A X10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Діє на рецептори рефлексогенних зон, посилює ефект точкового масажу.Комплекс активних речовин ефірних олій лікарських рослин (ментол,камфора) обумовлює місцеву знеболювальну, спазмолітичну та протизапальну дію.Ментол з м’яти польової здатен активувати холодові рецептори респіраторнихшляхів та інші, покращуючи дихання при респіраторних захворюваннях. Діючаречовина лавра камфорного – камфора – забезпечує місцеву антисептичну тапротизапальну дію препарату. Препарат покращує мікроциркуляцію крові, маєпозитивний вплив на імунологічні реакції, підвищує температуру шкіри в місцізастосування, що пов’язано з розширенням капілярів, покращує постачання тканинкиснем, прискорює розпад продуктів обміну речовин, що викликають біль.Метилсаліцилат посилює місцеву дію ефірних олій з рослин.Фармакокінетика.Камфора в комплексі активних речовин лікарського засобу при зовнішньомузастосуванні може проникати через плацентарний бар’єр, виділятися з грудниммолоком (протипоказання при застосуванні вагітним і жінкам в період лактації ).При зовнішньому застосуванні препарату незначна екскреція з сечею, черезлегені.Метилсаліцилат у складі лікарського засобу при зовнішньому застосуваннімає незначну екскрецію через легені.

Показання для застосування. Масаж рефлексогенних зон, симптоматична терапіязастудних захворювань, підгострих та хронічних поліартритів, міалгій, артрозів,артритів, невралгії, порушень периферичного кровообігу, для розігріваннямускулів до і після спортивних тренувань, при подряпинах, гематомах, укусахкомах. Як відволікаючий засіб для запобігання нудоті при захитуванні, морськійі повітряній хворобі.

Спосіб застосування та дози. Засіб призначений для зовнішнього застосування.Масаж рефлексогенних зон при застудних захворюваннях, підгострі тахронічні поліартрити, міалгії, артрози, артрити, невралгії, порушенняпериферичного кровообігу.Для розігрівання мускулів до і після спортивних тренувань препаратнаносити, втираючи в м’язи.Може використовуватись як відволікаючий засіб при запобіганні нудотіпри захитуванні, морській або повітряній хворобі: змащувати скроні і потилицю. При подряпинах, гематомах, укусах комах невелику кількість рідининанести на шкіру, не втираючи. При суглобовому болю, болю у спині препарат наносити, втираючи в болючемісце.Дози: добова – 2–3 рази на добу по 2–3 краплі (0,5 мл) для нанесення нашкіру; курсова – одноразово або протягом 5–7 днів. Дітям до 7 років застосовувати в суміші з дитячим кремом в половиннійдозі дорослого.

Побічна дія. В місці нанесення на шкірі можливі прояви реакцій( почервоніння ) , пов’язані з подразнювальною дією чи можливою підвищеноючутливістю до препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату (алергічні реакції). Препарат протипоказаний при бронхіальній астміабо в разі індивідуальних протипоказань у пацієнта до застосуванняметилсаліцилату. Діти до 2 років, лактація, вагітність.

Передозування. При передозуванні препарату можливі прояви реакційна шкірі (почервоніння).

Особливості застосування. Не припускати контакту з очима, слизовимиоболонками, відкритими рановими поверхнями, не втирати у великі ділянки тіла. Увипадку потрапляння на слизові оболонки або в очі – ретельно промити їх великоюкількістю проточної води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює дію антикоагулянтів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С узахищеному від світла місці. Термін придатності –5 років
 
Если Вы как владелец аптеки, решили завести представительство в интернете - личный сайт аптеки, необходимо определиться с выбором домена и хостинга. Домен лучше выбирать , чтобы было назввание аптеки в доменном имени, а php хостинг - обязательно с панелью управления cPanel. Данная панель облегчит управлением сайтом вашей аптеки.
Переглядів: 1132 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я