А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Збірлікувально-профілактичний № 5 (Species officinalis etprophylacticae № 5)

основні фізико-хімічні властивості: суміш частинок різної формисірувато-зеленого кольору, з білими і світло-коричневими включеннями, зароматним запахом, гіркуватого смаку;

склад: глоду квітки – 40%, хмелю шишки – 10%, м’яти перцевої листя – 10%,деревію трава – 20%, валеріани кореневища з корінням – 20%.

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Інші препарати,комбінації. Код АТС N05C M50**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Збірлікувально-профілактичний № 5 має виражені спазмолітичні властивості, поліпшуєметаболізм, помірно знижує артеріальний тиск, має м’яку психоседативну дію танормалізує сон.

Показання для застосування. Профілактика та лікування нейроциркуляторноїдистонії за кардіальним типом, та в комплексній терапії артеріальноїгіпертензії.

Спосіб застосування та дози. 10 г (1 столову ложку) суміші вміщують вемальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) перевареної води кімнатноїтемператури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 5 хв.Охолоджують повністю при кімнатній температурі протягом 4 год, проціджують,залишок віджимають до процідженого настою. Настій доводять перевареною водою до200 мл. Дорослі і діти старше 12 років приймають настій у теплому вигляді по1/2–1/3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі і четвертий раз перед сном.Діти віком 2–4 років приймають по 1 чайній ложці, а 4–8 років – по 2 чайніложки, 8–12 – по 1 десертній ложці 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Передвживанням настій рекомендується збовтувати. Курс лікування від 3 до 6 тижнів. При необхідності курс можна повторитибез перерви.

Побічна дія. Алергічні реакції (висипання) при підвищенійіндивідуальній чутливості, сонливість.

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до речовин, які входять доскладу лікарського засобу, дитячий вік до 2 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчалась, але можливе посилення впливуседативних препаратів, транквілізаторів.

Передозування. Не описано. Можливі прояви гіперчутливості, щопотребують прийому десенсибілізуючих засобів.

Особливості застосування. Приймають у теплому вигляді за 30 хвилин до їди. Зобережністю застосовувати під час керування автотранспортом.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С . Приготованийнастій – у холодильнику (2–8˚С) не більше 2 діб.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 686 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я