А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Збір заспокійливий (Species sedativae)

основні фізико-хімічні властивості: cуміш подрібнених до певного ступеня частинрослин з ароматним специфічним запахом, обумовленим вмістом Menthae piperitae herba,Melissae herba, Matricariae flos, Valerianae radix, до її складу входятьчастини листів, зелених або з фіолетовим відтінком, що мають після розминаннязапах ментолу, і частини чотиригранних стебел, часто з фіолетовим відтінком(Menthae piperitae herba); оранжево-жовті пелюстки й шматочки листів, уцяточку, що просвічуються (Hyperici herba); частини сіро-зелених листів зхарактерним лимонним запахом (Melissae herba); білуваті частини язикоподібнихпелюстків (Matricariae flos); частини зелено-жовтих приквіток (Lupuli flos);частини сіро-коричневих коренів і кореневищ з характерним запахом (Valerianaeradix).

склад: 20% трави м’яти перцевої (Menthae piperitae herba), 18% трави звіробоюзвичайного (Hyperici herba), 17% трави меліси (Melissae herba), 16 % шишокхмелю (Lupuli flos), 16 % квіток ромашки (Matricariae flos), 13% коренявалеріани (Valerianae radix).

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати

. Код АТСN05CM.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Заспокійливий збір виявляєседативну активність: зменшує збудливість центральної нервової системи, посилюєдію снодійних; виявляє також спазмолітичні властивості.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Нервове збудження, нервове виснаження,дратівливість, занепокоєння, безсоння, неврастенічний синдром, порушення з бокусерцево-судинної системи та інші стани, які потребують призначення седативнихзасобів.Порушення травлення, що виникають через вищевказанісиндроми.

Спосіб застосування та дози. 1-2 фільтр-пакети заливають 250 мл окропу інастоюють 10 хв. Настій рекомендується приймати на ніч, за 30 хв - 1 год передсном, безпосередньо після приготування. У разі потреби чай п’ють ввечері іперед сном. Дітям від 3 до 12 років доза встановлюється індивідуально залежновід маси тіла. Діти з масою тіла до 25 кг – 1/2 склянки (100 мл), приготовленоїз одного пакетика, діти з масою до 40 кг - 1 склянка (200 мл), приготовлена зодного пакетика.Про тривалість застосування збору проконсультуйтесяз лікарем.

Побічна дія. Можливі випадки алергійних шкірних реакцій(фотосенсибілізація).

Протипоказання.Препарат протипоказаний при алергії на будь-який з його компонентів. Узв’язку з тим, що препарат містить траву звіробою, не вживати післятрансплантації органів та ВІЛ-інфікованимособам, які приймають інгібітори протеази. Не рекомендується жінкам у періодвагітності та годування груддю.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. У період лікування необхідно утримуватисьвід вживання алкогольних напоїв та уникати УФ-опромінювання (у т.ч. солярію,УФ-лампи, тривалого перебування на сонці).

Взаємодія з лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови зберігання. Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці,при температурі не вище 25˚С, в оригінальній упаковці.

Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1459 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я