А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Заспокійливий збір №2 (Speciessedativae № 2)

основні фізико-хімічні властивості

: cуміш неодноріднихчастинок сірувато-зеленого кольору із світло-жовтими, жовтими і сірувато-буримивключеннями? з ароматним запахом, солодкувато-гірким смаком;

склад: по 15 % листя м'яти перцевої і кореневищ ізкоренями валеріани, 10 % кореня солодки, 40 % трави пустирника, 20 % шишокхмелю.

Форма випуску. Збір.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та заспокійливі препарати

. Код АТСN05C M50.

Фармакологічні властивості. Заспокійливий збір № 2 виявляєседативну активність: зменшує збудливість центральної нервової системи, посилюєдію снодійних; виявляє також спазмолітичні властивості.

Показання для застосування. Нервове збудження, безсоння,неврози серцево-судинної системи та інші стани, які потребують призначенняседативних засобів.

Спосіб застосування та дози. 2 столові ложкизбору кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл кип'яченої води, нагріваютьна водяній бані 15 хв, потім настоюють при кімнатній температурі 45 хв і проціджують.Сировину, що залишилася, віджимають, і одержаний об'єм настою доводятькип'яченою водою до початкового об'єму 200 мл. Настій приймають внутрішньо втеплому вигляді по 1/3 склянки, за20-30 хвилин до їди 2 рази на добу. Курс лікування становить 2-4 тижні.2 фільтр-пакети кладуть у скляний або емальований посуд, заливають 200мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Дорослі приймаютьвнутрішньо в теплому вигляді, по 1 склянці 2 рази на добу, за 20-30 хв доприйому їжі. Діти, залежно від віку – від 1/4 до 1/2 склянки 2 рази на добу, за20-30 хв до прийому їжі. Курс лікування становить 2-4 тижні. Настій можна поєднувати з іншимизаспокійливими і серцево-судинними засобами.

Побічна дія. Можливий розвиток стомленості,сонливості, запаморочення, що потребує відміни препарату, а при вираженості цихефектів - призначення кофеїну.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при алергії на один з йогокомпонентів.Досвід застосування дітям не відомий. Не рекомендується призначатидітям віком до 12 років і жінкам у періоди вагітності та годування груддю.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Настій можна поєднувати з іншимизаспокійливими і серцево-судинними засобами.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці (кімнатна температура 15-25°С).Термін придатності - 2 роки
 
Для того, щоб зробити аптеку привітною, необхідно не тільки кваліфікований персонал, а й вишуканий дизайн. Велику роль в цьому відіграють меблі, але не просто меблі, а сспецифічні, які підходять для закладів продажу фармацевтичної продукції. Оскільки аптека є медициною установою, часто проховодить перевірки санєпідемслужба. Особливо ретельно вини перевіряють аптечні меблі - починаючи від вітрини і закінчуючи шкафами і полицями. Пому, щоб не було ніяких проблем, для аптеки використовуйте тільки аптечні меблі.
Переглядів: 1406 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я