А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Жовч медична консервована (Chole medicata conservata)

основні фізіко-хімічні властивості: рідина від жовто-коричневого дотемно-коричневого кольору з зеленуватим відтінком або від світло-зеленого дотемно-зеленого кольору з коричневатим відтінком, зі специфічним запахом.Допускається наявність пластівчастого або дрібнозернистого осаду;

склад: жовч великої рогатої худоби ісвиней - 900 мл;допоміжні речовини: спирт етиловийректифікований (сорт “Люкс”, “Екстра” або вищого очищення) - 100 мл, формалін –1мл, розчин фурациліну в 70% спирті (1:500) – 10 мл, віддушки (дозволеної длявикористання в парфумерній промисловості) – 2 мл.

Форма випуску. Рідина.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються місцево при суглобовомута м’язовому болях. КОД АТС М02А Х10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має місцевузнеболювальну, емульгуючу, коагулюючу та протизапальну дії, змінює поверхневийнатяг тканин. Сприяє розсмоктуванню сольових відкладень у суглобах і хребті.

Показання для застосування. Гострі чи хронічні артрози та артрити.Спондилоартрози і спондилоартрити, вторинні радикуліти, п’яткові шпори,бурсити. Травматичні інфільтрати м’яких тканин (удари, розтягнення зв’язок,підкожні крововиливи) без порушення цілісності кісток і шкіри. Стани післяперелому кісток, лікування гіпсовими пов’язками. Тендовагініти. Інфільтратипісляопераційні. Фантомні болі культі ампутованих кінцівок. У комплексі зіншими методами лікування при деформуючих спондилоартрозах, поліартритах,опікових рубцях, остеомієлітах.

Спосіб застосування і дози. У вигляді компресів протягом 6-30 днів залежно відтяжкості ураження. Марлеву (у 4-6 шарів) серветку рясно просочують препаратом.Серветка накладається на уражену ділянку, покривається вощеною бумагою, тонкимшаром вати і фіксується пов’язкою. Компреси з препаратом тримаються протягомдоби. При висиханні марлева серветка зволожується водою кімнатної температури ізнову фіксується пов’язкою. Через добу проводиться заміна компресів зобов’язковою новою серветкою. При показаннях до тривалого використаннярекомендуються повторні курси з перервою в 1-2 місяці. Препарат передзастосуванням збовтують.

Побічна дія. У поодиноких випадках виникає подразнення шкіряногопокриву, яке швидко минає при відміні препарату. В таких випадках наступнезастосування препарату можливе не раніше, як через 15-30 діб.

Протипоказання. Порушення цілісності і запальні явища шкіри іпідшкірної клітковини, гнійничкові захворювання, бешиха. Захворюваннялімфатичної системи з гострим перебігом – лімфангоїти і лімфаденіти.

Передозування. Немає даних щодо передозування препаратом.

Особливості застосування. У разі подразнення шкіри жовчю тривалість аплікаціїможна скоротити до 6-10 год/добу. Після зняття компресу уражену ділянкупромивають теплою водою і змащують нейтральною маззю. Не можна застосовуватипри накладенні компресів клейонку, нейлон та інші синтетичні матеріали.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Немає даних щодо взаємодії з іншимилікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. У недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі від 0 до 25оС. Термін придатності 2,5 роки
Переглядів: 1938 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я