А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Живокосту мазь др. тайсс (Unguentum symphytum dr.tneiss)

основні фізико-хімічні властивості: мазь зеленого кольору, із слабким запахомхвої;

склад: 10 г мазі містятьнастойки живокосту 1 г, вітаміну Е 0,1 г;допоміжні речовини: олія кукурудзяна, жир свинячий, ароматизатор ізсоснової хвої, барвник – хлорофілово-мідний комплекс, антиоксидант Ковi-oксT-90.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються місцево при болях усуглобах і м’язах. Код АТС М02A Х10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Дія препарату визначаєтьсякомпонентами, що входять до його складу. Основними діючими речовинами кореняживокосту є алантоїн, слизисті і дубильні речовини. Вони зумовлюютьпротизапальний, обволікаючий ефект, а також такий, що стимулює проліфераціюклітин. Алантоїн регенерує епітелій, зменшує болісність. Вітамін Е посилюєефект алантоїну, поліпшує живлення клітин, захищає їх від руйнування.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Біль у суглобах, спині, попереку прирадікулітах, остеохондрозі, артритах. Спортивні, побутові травми-удари,розтягнення сухожиль, закриті переломи кісток. Сухість, тріщини шкіри.

Спосіб застосування та дози. Доросим і дітям старше 12 років кілька разів(2-3 рази) на добу наносити товстим шаром на ушкоджені ділянки. На ніч нанеститовстий шар мазі і зробити пов’язку. Тривалість лікування встановлюєтьсяіндивідуально, але не повинна перевищувати 4-6 тижнів протягом року.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на складові препарату.

Протипоказання. Препарат протипоказаний дітям до 12 років, жінкам уперіоди вагітності і лактації. Гіперчутливість до компонентів препарату.

Передозування. Про випадки передозування не повідомлялося.

Особливості застосування. Не допускати потрапляння в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0Су недоступних для дітей місцях. Термін придатності - 2 роки. Не слідзастосовувати препарат після закінчення зазначеної на упаковці дати термінупридатності
Переглядів: 3444 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я