А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Женьшеню настойка (Ginsengi tinctura)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтуватого кольору.

Склад: настойка коренів женьшеню 1 : 10;допоміжні речовини: спирт етиловий 70 %.

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А 13А.

Фармакологічні властивості. Женьшеню настойка посилює процеси збудження унейронах і в стовбурових відділах кори головного мозку, покращує рефлекторнудіяльність, активує обмін речовин, посилює працездатність. Ефект препаратузалежить від дози: при прийомі малих доз спостерігається посилення збудження ізниження гальмівних процесів, при прийомі великих – посилення гальмівнихпроцесів.

Показання для застосування. Женьшеню настойкузастосовують як тонізуючий та стимулюючий засіб при астенічних станах,неврастенії, при перевтомі, у період одужання після інфекційних та іншихзахворювань виснажуючого характеру, у комплексній терапії при ослабленністатевої функції невростенічного генезу.

Спосіб застосування та дози. Женьшеню настойку призначають внутрішньо за30-40 хвилин до їди. Разова доза для дорослих становить 15-20 крапель. Препаратприймають 2 рази в першій половині дня, протягом 30-40 днів. За показаннямиповторний курс лікування можна проводити через 2 - 3 тижні.

Побічна дія. При підвищеній чутливості до препарату розвиваютьсягенералізований розеольозний шкірний висип та свербіж.

Протипоказання. Гіпертонічна хвороба, підвищене збудження,безсоння, кровоточивість різного походження та характеру. Період вагітності,лактації, підвищена чутливість до компонентів препарату, протипоказаний дітямдо 12 років.

Передозування. При передозуванні препарату можуть спостерігатисяголовний біль та запаморочен-ня, безсоння, нудота, блювання, підвищеннятемператури. При отруєнні – порушення дихання, втрата свідомості. Характернимсимптомом інтоксикації є кровоточивість, у тому числі та, яка проявляєтьсякривавою блювотою та проносом. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. Женьшеню настойку не слід приймати у другійполовині дня. Потрібно враховувати, що прийом препарату найбільш ефективнийвосени та взимку. Вплив на здатність керувати автотранспортом і механізмами: препаратпосилює процеси збудження у нейронах і в стовбурових відділах кори головногомозку, тому не рекомендується застосовувати препарат водіям транспорту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчалася.

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці, притемпературі від 8 0С до 15 0С, недоступному для дітей.Термін придатності - 3 роки
 
Оптимально здоровий стан організму людини значно залежить від його біологічних ритмів. Вчені ще не занайшли препаратів, котрі можуть впливати на біоритми людини. А от фізики - так. Коректори функціонального стану організму - кфс - це поєднання досягнень фізики, фізіології і паталогії людини, котрі допомагають відновити функціональний стан людського організму до норми, а також створити єффективний захист від багатьох зовнішніх несприятливих впливів.
Переглядів: 1407 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я