А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Женьшень (Ginseng)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтуватогокольору; при зберіганні допускається випадання осаду;

склад: 1 флакон містить настойки корінняженьшеню здрібненого у спирті етиловому 70% (1:10).

Форма випуску. Настойка для пероральногозастосування.

Фармакологічна група. Тонізуючі засоби. Код АТСА13А.

Фармакологічні властивості. Женьшеню настойка міститьтритерпенові глікозиди - панаксозиди (А-G), пектини, сапоніни, жирні та ефірніолії, макро- і мікроелементи та інші речовини. Препарат належить до лікарськихзасобів, які діють на центральну нервову систему, до так званих “тонізуючих”адаптогенних препаратів. Женьшеню настойка посилює процеси збудження у нейронахкори головного мозку і в стовбурових відділах останнього, покращує рефлекторнудіяльність, активує обмін речовин, підвищує працездатність. Ефект препаратузалежить від дози: у малих дозах спостерігається посилення збудження і зниженнягальмівних процесів, у великих - посилення останніх.

Показання для застосування. Як тонізуючий засіб приастенічних станах, неврастенії, перевтомі, в період одужання після захворюваньвиснажливого характеру, в комплексній терапії ослаблення статевої функціїневрастенічного походження.

Спосіб застосування та дози. Женьшеню настойкупризначають дорослим внутрішньо по 15 - 25 крапель за 30 - 40 хвилин до їди 2 -3 рази на добу. Курс лікування - 30 діб. За показаннями повторні курсилікування здійснюють через 2 - 3 тижні.

Побічна дія. При підвищеній чутливостіорганізму до препарату розвиваються генералізований розеольозний шкірний висипта свербіж.

Протипоказання. Артеріальна гіпертензія,підвищена збудливість, безсоння, кровоточивість різного походження тахарактеру, підвищена чутливість до біологічно активних речовин, що містяться улікарській рослинній сировині, діти до 12 років. Про використання Женьшенюнастойки у онкохворих інформація відсутня.

Передозування. Можуть спостерігатисязапаморочення, нудота, блювання, підвищення температури тіла, порушеннядихання, втрата свідомості. Характерним симптомом інтоксикації єкровоточивість, у тому числі, яка проявляється кривавим блюванням і проносом.Лікування. У разі передозування слід негайноприпинити застосування препарату і вжити заходів симптоматичної та підтримуючоїтерапії.

Особливості застосування. Перед застосуваннямзбовтати. Женьшеню настойку не слід приймати у другій половинідня. Необхідно враховувати, що прийом препарату найбільш ефективний восени тазимою. При застосуванні препарату слід утриматись відкерування транспортними засобами та механізмами, що потребують підвищеноїуваги.Вагітні та жінки у період лактації застосовуютьпрепарат з обережністю і лише тоді, коли користь від застосування препаратубуде перевищувати можливий ризик розвитку негативної дії на плід (дитину).

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Женьшеню настойка посилює дію психостимуляторів, аналгетиків, кофеїну, камфори,фенаміну та інших стимуляторів центральної нервової системи. Препарат єфізіологічним антагоністом барбітуратів, тому їх сумісне застосування нераціональне.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеномувід світла та вологи місці при температурі від 8 0С до 15 0С.Зберігати в недоступному для дітей місці! При зберіганні допускається випаданняосаду. Термін придатності - 3 роки. Не застосовувати препарат після вказаного термінупридатності
 
Переглядів: 1725 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я