А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Бензилбензоат (Benzylbenzoate)

міжнародна та хімічна назви: Benzyl benzoatе;бензиловий ефір бензойної кислоти;основні фізико-хімічні властивості: мазь білого кольору, зіспецифічним запахом;склад: 1 г мазі містить 200 мг бензилбензоату;допоміжні речовини:полісорбат 80, карбомер, натрію гідроксид, метил пара-гідроксибензоат, пропілпара-гідроксибензоат, бронопол, вода очищена.Форма випуску. Мазь для зовнішньогозастосування 20 %.Фармакотерапевтична група. Засоби, якізастосовуються при екзопаразитозах, у тому числі при корості. Код АТС Р03 АХ01.

Фармакологічні властивості. Бензилбензоат - бензиловийефір бензойної кислоти. Бензилбензоат діє вибірково на коростяні кліщі (Acarusscabiei) - проникає через хітиновий покрив коростяних кліщів і накопичується ворганізмі коростяного кліща у токсичних концентраціях, спричиняючи загибельдорослих осіб коростяних кліщів. Не діє на яйця коростяного кліща.Бензилбензоат має також слабку анестезуючу дію.При місцевому застосуванні бензилбензоат проникає уверхні шари епідермісу, не всмоктується у кров.

Показання для застосування. Короста.

Спосіб застосування та дози. В 1 прийом наноситься10-15 г мазі на всі ділянки шкіри, крім обличчя і волосистої частини голови.Мазь наноситься на попередньо вимиту шкіру і втирається послідовно згоридонизу.В останню чергу мазь наноситься на ноги, ступні та в міжпальцьовіпроміжки. У місцях з ніжною шкірою (пахова ділянка, геніталії, грудні залози),а також при екземі, дерматиті або піодермії слід обережно наносити мазь, невтираючи у ці місця.Після застосування мазі не можна мити руки протягом 3 годин. Післякожного миття рук слід знову нанести мазь на руки. Все тіло можна мити тількичерез 3 дні. Важливо, щоб після застосування мазі використовувалися чистанатільна і постільна білизна та одяг.Мазь наноситься на шкіру 4 рази протягом 2 тижнів, зінтервалом 3-4 дні. На курс лікування витрачається в середньому 60-90 г мазі.

Побічна дія. При втиранні мазі у шкіруможе виникнути відчуття пощипування, яке минеє через декілька хвилин. Якщо цевідчуття не минає, слід очистити шкіру від мазі.Можуть виникати алергічніреакції шкіри: подразнення шкіри, відчуття печіння. Чутливість шкіри особливозбільшувалася на розчуханих поверхнях і геніталіях. Іноді може виникатиконтактний дерматит.Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів мазі.Передозування. При випадковому проковтуваннімазі або нанесенні дуже великої її кількості може виникнути стимуляціяцентральної нервової системи (судоми) і затримка сечовипускання. Лікування -симптоматичне. Шкіру необхідно очистити від мазі. При випадковому проковтуваннімазі необхідно зробити промивання шлунка, а потім прийняти активоване вугілля.За необхідності застосувати протисудомні засоби.

Особливості застосування. Уникаючи подразнення, необхідно слідкувати, щоб мазьне потрапляла в очі і на слизові оболонки. У випадку потрапляння мазі наслизові, необхідно змити водою.Під час вагітності можнавикористовувати з обережністю. За необхідності лікування слід припинитигодування груддю; після очищення шкіри від мазі годування груддю можнапродовжити.Дітям до 3 роківпризначати препарат не рекомендується, у зв’язку з можливим подразненням шкірина ділянці нанесення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки ще невідома.Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей місці, при кімнатній температурі ( від 15 до 25єС). Термінзберігання - 2 роки 6 місяців.
Переглядів: 918 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я