А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Диклофлам плюс (Dicloflam plus)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, плоскі у формікапсули, з рискою для поділу на одному боці;

склад:1 таблетка містить диклофенаку натрію 50 мг тапарацетамолу 500 мг;допоміжні речовини: крохмаль, кальціюгідроортофосфат, желатин, натрію бензоат метиловий гідроокисний, натрію бензоатпропіловий гідроокисний, тальк очищений, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТС М01А В55.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Диклофлам Плюс – комбінованийпрепарат, який має виражену протизапальну, аналгетичну та антипіретичну дію.Фармакологічна активність обумовлена властивостями диклофенаку та парацетамолу,які входять до складу препарату. Основний механізм дії диклофенаку полягає угальмуванні синтезу простагландинів – ендогенних речовин, що відіграють важливуроль у генезі запалення, болю та гарячки. Знеболювальна та жарознижувальна діїпарацетамолу обумовлені його впливом на гіпоталамічні центри головного мозку.При ревматичнихзахворюваннях протизапальна та аналгетична дії препарату приводить до зменшеннявираженості суглобового болю, ранкової скутості та набрякання суглобів, тобтодо поліпшення функціонального стану пацієнта.При посттравматичних іпісляопераційних запаленнях препарат швидко усуває біль та зменшує запальнийнабряк.Також Диклофлам Плюс має аналгетичний ефект при больовому синдромінеревматичного генезу, зокрема, при первинній альгодисменореї та нападахмігрені.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Запальні та дегенеративні захворюваннясуглобів (ревматоїдний артрит, анкілозивний спондиліт, остеоартроз,спондилоартрити); больовий синдром при захворюваннях хребта, невралгіях,міалгіях; гострий напад подагри; посттравматичний та післяопераційний болі, щосупроводжуються запаленням і набряком; напади мігрені з тяжким перебігом;ниркова та жовчна коліки; гінекологічні захворювання, які супроводжуютьсябольовим синдромом та запаленням (первинна альгодисменорея, аднексит); тяжкізапальні захворювання вуха, горла та носа, що супроводжуються відчуттям болю(фарингіт, тонзиліт, отит).

Спосіб застосування та дози. Дози визначаються для кожного хворогоіндивідуально, залежно від віку пацієнта, характеру та перебігу захворювання,переносимості та ефективності препарату.На початку лікування дорослим та підліткам з масоютіла понад 60 кг рекомендовано призначати 2 - 3 таблетки Диклофламу Плюс надобу.При помірно виражених симптомах захворювання, а такожпри тривалій терапії зазвичай вистачає прийому 2 таблеток препарату на добу –по одній вранці та ввечері. Максимальна добова доза Диклофламу Плюс за такихумов не повинна перевищувати 3 таблетки.При первинній альгодисменореї початкова доза препарату – від 1 до 3таблеток, проте за необхідності протягом однієї доби дозу можна збільшити до 4таблеток на добу. Термін приймання препарату становить 5 - 7 днів та залежитьвід динаміки симптомів.Призначаючи Диклофлам Плюс дітям віком від 6 до 12років, слід враховувати, що добова доза диклофенаку не повинна перевищувати 0,5- 2 мг/кг маси тіла, її розподіляють на 2 прийоми. При лікуванні ювенільногоревматоїдного артриту доза диклофенаку може бути збільшена до 3 мг/кг, що ємаксимальною добовою дозою препарату.

Побічна дія. Загалом препарат переноситься добре. В окремихпацієнтів при підвищеній чутливості до диклофенаку та парацетамолу можутьвиникнути такі симптоми. З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання,діарея, в окремих випадках – запори, геморагічний коліт, загостреннянеспецифічного виразкового коліту, виразки у кишково-шлунковому тракті,кровотечі із шлунково-кишкового тракту.З боку центральної нервової системи: головний біль,запаморочення; порушення сну та чутливості, роздратованість, асептичнийменінгіт, безсоння, судоми. З боку печінки: підвищення рівнів амінотрансфераз усироватці крові, гепатит, панкреатит. З боку серцево-судинної системи: тахікардія, біль угрудях, артеріальна гіпертензія.Дерматологічні реакції: шкірні висипання;кропив’янка.Реакції гіперчутливості: бронхоспазм, системніанафілактичні / анафілактоїдні реакції, включаючи артеріальну гіпотензію.Інші: інтерстиціальний нефрит; гемолітична анемія,лейкопенія, тромбоцитопенія, фотосенсибілізація.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до диклофенаку,парацетамолу або до будь-якого з допоміжних інгредієнтів препарату. Пацієнти, уяких раніше внаслідок застосування ацетилсаліцилової кислоти або іншихнестероїдних протизапальних засобів виникали напади бронхіальної астми(бронхоспазм), кропив’янка, гострий риніт чи інші симптоми алергії; хворі зпептичною виразкою шлунка або кишечнику, декомпенсованими порушеннями функційпечінки та/або нирок, дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, з порушеннямикровотворення; алкголізм. Вагітність і лактація. Діти до 6 років.

Передозування.Симптоми: артеріальна гіпотензія, пригніченнядихання, судоми, ниркова недостатність, порушення з боку шлунково-кишковоготракту (гепатонекроз).Лікування: промивання шлунка, призначення ентеросорбентів,метіоніну або N-ацетилцистеїну. Застосування форсованого діурезу, гемодіалізу абогемоперфузії недоцільно, оскільки активні речовини препарату значною міроюзв’язуються з білками плазми крові.Терапія - симптоматична.

Особливості застосування. При прийманні препарату слід утримуватисьвід вживання алкоголю.Під час застосування Диклофламу Плюс потрібенретельний лікарський нагляд за хворими, які із захворюваннямишлунково-кишкового тракту або в анамнезі анамнестичними відомостями щодовиразкових уражень шлунка або кишечнику; за пацієнтами, які страждають навиразковий коліт або хворобу Крона або мають порушення функції печінки.При тривалій терапії препарату як запобіжний західпоказане регулярне дослідження функції печінки та систематичний контролькартини периферичної крові. Препарат необхідно відмінити, якщо порушенняфункціональних показників посилюються, або розвиваються симптоми, що вказуютьна захворювання печінки, або виникають інші побічні явища (наприклад, еозинофілія,висипання та ін.).Обережність необхідна також при застосуванніДиклофламу Плюс у хворих з симптомами печінкової порфірії, оскільки препаратможе провокувати її напади.Простагландини відіграють важливу роль у підтриманніниркового кровотоку, тому особлива обережність необхідна при лікуванніпрепаратом пацієнтів з порушеннями функцій серця або нирок, пацієнтів похилоговіку, хворих, які отримують діуретичні засоби, а також осіб зі значнимзменшенням об’єму циркулюючої крові (наприклад, після хірургічних втручань). Утаких випадках під час застосування Диклофламу Плюс як запобіжний західрекомендується регулярний контроль функції нирок. Припинення вживання препаратузазвичай призводить до відновлення функції нирок до вихідного рівня. У пацієнтів з порушеннями гемостазу потрібенретельний контроль лабораторних показників. Обережність при використанніДиклофламу Плюс також необхідна у пацієнтів похилого віку, здебільшого вослаблених та з невеликою масою тіла. Їм рекомендується призначати препарат у мінімальнійефективній дозі. Застосування у період лактації. Диклофенак тапарацетамол потрапляють у материнське молоко, тому в разі необхідностіпризначення препарату у період лактації попередньо слід вирішити питання щодоприпинення грудного вигодування.Вплив на здатність керувати автомобілем та працюватиз механізмами. Пацієнтам, які відчувають під час застосування Диклофламу Плюсзапаморочення або порушення зору, не слід сідати за кермо автомобіля абопрацювати з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з лікарськими засобами. Препарат підвищує токсичністьхлорамфеніколу.Літій, дигоксин. Диклофлам Плюс може підвищуватиконцентрації літію та дигоксину в плазмі крові.Діуретичні засоби. Диклофлам Плюс може зменшуватиактивність діуретиків. Одночасне застосування калійзберігаючих діуретиків можепризвести до підвищення рівня калію в крові.Нестероїдні протизапальні засоби. Одночаснезастосування інших нестероїдних протизапальних засобів може підвищити ризикпобічної дії препарату.Антикоагулянти. Окремі повідомлення щодо підвищенняризику кровотеч у пацієнтів, які одночасно приймали антикоагулянти, обумовлюютьдоцільність проведення регулярного контролю показників системи згортання крові.Метотрексат. Слід бути обережними при застосуванніДиклофламу Плюс менше ніж за 24 год. до або після прийому метотрексату,оскільки в таких випадках може підвищуватися концентрація останнього в крові тапосилюватись його токсична дія.Циклоспорин. Вплив Диклофламу Плюс на синтезпростагландинів у нирках може призвести до посилення нефротоксичностіциклоспорину.Фенітоїн, барбітурати,рифампіцин, трициклічні антидепресанти, пероральні контрацептиви підвищуютьімовірність побічних ефектів.

Умови та термін зберігання. Зберігати внедоступному для дітей,сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 989 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я