А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Беластезин (Bellasthesinum)

основні фізико-хімічнівластивості:таблетки світло-бурогокольору з ледь помітними вкрапленнями;

склад: одна таблетка міститьекстракту беладони густого – 0,015 г, бензокаїну – 0,3 г;допоміжні речовини:крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат, желатин харчовий.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Спазмолітики у комбінаціїз іншими препаратами.Код АТС А03D.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка: Беластезин– комбінований препарат, до складу якого входять екстракт беладони і бензокаїн(анестезин). Має аналгетичну та спазмолітичну дії. Аналгетична дія обумовленаактивним поверхневим місцевим анестетиком бензокаїном (анестезин);спазмолітична дія – алкалоїдами беладони.

Показання для застосування. Беластезин призначають приспазмах і болях у шлунку, при жовчокам’яній хворобі - для зняття спазму, приспазмах гладеньких м’язів інших органів черевної порожнини.

Спосіб застосування тадози.Беластезин призначають внутрішньо по 1 таблетці не більше 3-х разів на день.Тривалість прийому залежить від ступеня захворювання, ефекту препарату, йогосамостійного застосування або в комплексі з іншими засобами.

Побічна дія. Сухість у роті; втратасмаку, апетиту; сонливість, запаморочення, тахікардія, порушення мови,збудження, розширення зіниць.

Протипоказання. Індивідуальнанепереносимість компонентів Беластезину, глаукома, підозра на глаукому, аденомапередміхурової залози; період лактації.

Передозування. Випадки гострогопередозування препарату Беластезин не описані. Можна припустити, що припередозуванні слід очікувати збільшення описаних побічних ефектів. У такихвипадках показані симптоматичне лікування і госпіталізація.

Особливості застосування. Застосування в періодвагітності можливе тільки в тому разі, коли передбачувана користь для матеріперевищує потенційний ризик для плоду. Не рекомендуєтьсязастосовувати пацієнтам, діяльність яких пов’язана з необхідністю високоїконцентрації уваги, швидких психічних і фізичних реакцій.Клінічні дані про ефективність та безпеку застосування у дітейвідсутні.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодія Беластезину з іншими лікарськими засобами невивчалась.

Умови та термін зберігання. Зберігають у сухому, захищеному від світла, недоступномудля дітей місці, при температурі не вище 25 єС. Термін зберігання – 3роки. 
Переглядів: 1683 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я