А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Белалгін (Bellalginum)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від світло-бурого до бурувато-жовтого кольору зясно-коричневими вкрапленнями, плоскоциліндричні, з фаскою і рискою;

склад: одна таблетка містить метамізолу натрію – 0,250 г,бензокаїну – 0,250 г, екстракту беладони – 0,015 г, натрію гідрокарбонату –0,100 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кислотастеаринова, емульсія силіконова КЕ-10-12, масло вазелінове.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Спазмолітики в комбінації з іншимипрепаратами. Код АТС А03D.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка:Белалгін – комбінований препарат,має спазмолітичну, антацидну та аналгезуючу дії. Холінолітичний ефект екстрактубеладони підсилюється завдяки аналгезуючій дії бензокаїну і метамізолу натріюта антацидному ефекту натрію гідрокарбонату.

Показання для застосування. Белалгін призначаютьпереважно при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, що супроводжуютьсяпідвищеною кислотністю, спазмами гладенької мускулатури, больовими симптомами.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовуютьвнутрішньо по 1 таблетці 2-3 рази на день після їди. Вищі дози для дорослих:разова - 3 таблетки, добова - 10 таблеток.

Побічна дія. Сухість у роті, спрага, втратасмаку, апетиту, запор, сонливість, слабкість, запаморочення, розлади сну,атаксія, розширення зіниць.

Протипоказання. Глаукома, підозра на глаукому,аденома простати, підвищена чутливість до інгредієнтів препарату, періодлактації, хронічні захворювання печінки та нирок. Передозування. Припередозуванні посилюються прояви описаних побічних ефектів.

Особливості застосування. Препарат не слід застосовувативодіям транспорту та особам, діяльність яких потребує гостроти зору, підвищеноїпсихічної та фізичної активності.Застосування в період вагітності можливе тільки в томувипадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик дляплода.Клінічні дані про ефективність та безпеку застосування удітей відсутні.Через можливість розвитку алкалозу не рекомендуєтьсяприймати препарат тривалий час.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія Белалгіну зіншими лікарськими засобами не вивчалася.

Умови та термін зберігання. Зберігають у сухому,захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі.Термін зберігання – 3 роки.
Переглядів: 1161 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я