А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Диклонак гель (Diclonac gel)

міжнародна та хімічна назви: diclofenac; натрієва сіль 2-[(2,6-дихлорфеніл)-аміно]-фенілоцтової кислоти;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний, прозорий, в’язкий гель;

склад: 1 г гелю містить диклофенаку діетиламонію 11,63 г (еквівалентно 10 мгнатрію диклофенаку); допоміжні речовини: карбомер 940, натрію сульфат безводний, динатріюедетат, пропіленгліколь, спирт ізопропіловий, сечовина, хлорокрезол,діетаноламін, лаванда англійська, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування при суглобовому там’язовому болю. Код АТС М01А А15.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Диклонак гель – нестероїдний протизапальний тапротиревматичний засіб для зовнішнього застосування. Має місцеву знеболювальну,протизапальну й протинабрякову дію. Швидко всмоктується і проникає у прилеглітканини, підшкірну клітковину, м’язову тканину, у порожнину суглоба. Примісцевому застосуванні послаблює або вгамовує біль у місці нанесення гелю (як устані спокою, так і при русі), зменшує вранішню скутість і набряки суглобів.Сприяє збільшенню об’єму рухів.Фармакокінетика. Легко всмоктується при місцевому застосуванні і добрепроникає в осередок запалення. Системні ефекти незначні.

Показання для застосування. Ревматичний артрит, бурсит, тендовагініт,міозит, біль у суглобах, остеоартроз, періартропатія, травми опорно-руховогоапарату і м’яких тканин.

Спосіб застосування та дози. Застосовувати тільки як зовнішній засіб!Залежно від площі ураженої ділянки 2 – 4 г гелю (смужка гелю 4 – 8 см)наносять на болісне місце і легко втирають 3 – 4 рази на день. Гель не можназастосовувати під повітронепроникними пов’язками.

Побічна дія. При місцевому застосуванні гелю може виникнутипочервоніння шкіри, відчуття печіння або пощипування, шкірний свербіж.

Протипоказання. Диклонак гель протипоказаний хворим з підвищеною чутливістюдо диклофенаку або інших нестероїдних протизапальних засобів. Не слідпризначати гель дітям до 13 років, жінкам під час вагітності та в періодлактації.

Передозування. При передозуванні можуть виникнути вищенаведеніпобічні дії. Слід негайно припинити застосування гелю і звернутися до лікаря.

Особливостізастосування. Не можнананосити гель на уражену шкіру або відкриту рану. Слід уникати потраплянняпрепарату в очі та на слизові оболонки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Гель можна застосовувати з іншимилікарськими формами диклофенаку.

Умови та термін зберігання. Зберігати у темному, недоступному для дітеймісці при кімнатній температурі (не вище 25°С). Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 752 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я