А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дикломек (Diclomec)

міжнародна та хімічні назви: диклофенак [2-[2,6-дихлорофеніл)аміно]феніл] ацетат;

основні фізико-хімічні властивості: білий, непрозорий, однорідний гель;

склад: 100 г містить диклофенаку діетиламіну 1,16 г, що еквівалентнодиклофенаку натрію 1г;допоміжні речовини:карбопол 934Р, парафін рідкий важкихфракцій, спирт ізопропіловий, цетомакрогол 1000, цетіол ЛС, діетиламін, есенція адонію,пропіленгліколь, вода деіонізована.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдний протизапальний і протиревматичний засіб.Код АТС M01AB05.

Фармакологічні властивості.ФармакодинамікаДикломек виявляє місцеву протизапальну, протиревматичну і знеболювальнудією. Даний препарат, пригнічуючи циклооксигеназу, порушує утворенняпростагландинів, що беруть участь у процесах виникнення болі і пропасниці.Фармакокінетика.При місцевому застосуванні диклофенаку у формі гелю тільки незначнакількість препарату всмоктується у кров. Виводиться із сечею у формідиклофенаку та його метаболітів. Завдяки цьому місцеве застосування диклофенакуне проявляє системного токсичного впливу на організм. При нанесенні препаратуна ушкоджену шкіру утворюється плівка, з якої поступово вивільняється діючаречовина, що завдяки спеціально підібраним допоміжним речовинам ефективно йглибоко проникає в підлягаючі тканини. В результаті цього встановлено, щоконцентрація Дикломеку в синовіальній тканині і в рідині, взятій із зонизапалення суглоба, є вищою, ніж у плазмі, що доводить місцеву дію препарату.При цьому небезпека передозування даного лікарського засобу відсутня.

Показання для застосування.Показаний дорослим і дітям старше 6 років для симптоматичної терапії:- остеоартрозу периферичних суглобів і суглобів хребта;-посттравматичного запалення сухожилля, зв’язок, м’язів і суглобів(розтягнення, перенаванта- ження, забиття);- локалізованих форм ревматичних захворювань м’яких тканин (у томучислі тендовагініт, синдром “плече - кістка”, бурсит, періартрит).

Спосіб застосування та дози.Дорослим і дітям старше 6 років полоску гелю довжиною приблизно 4 - 8см, залежно від площі ураженої ділянки або запаленого місця, наносять на шкіруі втирають.Нанесення повторюють 3 - 4 рази на день протягом 10 - 14 днів.Після нанесення необхідно вимити руки.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливе виникнення свербежу, еритеми або відчуттяпечіння. Здатний спричиняти системні алергічні побічні ефекти у виглядішкірного висипу при тривалому застосуванні на великих ділянках поверхні шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїднихпротизапальних препаратів або до будь-якого з компонентів препарату.Досвіду щодо застосування препарату у періоди вагітності та лактації, атакож у дітей до 6 років не має, тому препарат не рекомендується призначатиданій категорії пацієнтів.

Передозування. Передозування малоймовірне, тому що абсорбція диклофенаку в системнийкровотік при місцевому застосуванні невелика.

Особливості застосування. Наносять гель тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Після нанесення гелюне слід накладати оклюзійну пов’язку. При нанесенні на більші поверхні шкіри протягом тривалого часупідвищується ризик розвитку системних побічних ефектів. Варто уникати потрапляння препарату в очі, на слизову оболонку абовідкриті рани. Використовувати тільки як засіб для зовнішнього застосування. Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншимимеханізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати змеханізмами на початку та кінці лікування .

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.На сьогодні не повідомлялося про які небудь взаємодії препаратуДикломек з іншими лікарськими засобами.

Умови зберігання.Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.Термін придатності - 4 роки
Переглядів: 737 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я