А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Диклоген (Dіslogen)

міжнародната хімічна назви: диклофенак; діетиламонію –{2-(2,6-дихлор-феніл)-аміно]-феніл}-ацетат;

основні фізико-хімічні властивості:майжебілий прозорий гель однорідної консистенції;

склад: 1 г гелю містить диклофенакдіетиламонію, еквівалентний диклофенаку натрію (В.Р.) – 10 мг;допоміжні речовини - пропіленгліколь, хлорокрезол,карбомер 940, ЕДТА динатрієва сіль, масло вазелінове, спирт ізопропіловий,спирт бензиловий, натрію сульфіт, полісорбат 80, лаванда дика, триетаноламін,вода.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальнізасоби для місцевого застосування. Код АТС: М02АА15.

Фармакологічні властивості. Диклоген - нестероїднийпротизапальний засіб (НПЗЗ) групи похідних фенілоцтової кислоти. Диклоген 1%гель виявляє знеболювальну та протизапальну дії, призначений для зовнішнього(місцевого) застосування. Диклоген 1% гель значно зменшує біль (як у спокої,так і під час руху), зменшує ранкову скутість, припухлість суглобів, і тимсамим поліпшує стан пацієнта.При неспецифічному запаленні, що виникає після травмабо операцій, Диклоген 1% гель зменшує відчуття болю і запальний набряк. Примісцевому застосуванні препарату Диклоген 1% гель активна діюча речовинапроникає через шкіру і накопичується безпосередньо у вогнищі запалення.

Показання до застосування:посттравматичне запалення сухожиль, зв’язок, м’язів,суглобів;м’язово-скелетні ушкодження: травматичнірозтягнення, вивихи, забиті місця, контузії та ін.;локальні запально-дегенеративні захворюваннясуглобів: ревматоїдний артрит, остеоартроз суглобів і хребта, періатропатії;локальні запально-дегенеративні захворювання м’якихтканин і навколосуглобних м’яких тканин: тендовагініт, синдром“плече-кисть", бурсит та ін.

Спосіб застосування та дози. ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГОЗАСТОСУВАННЯ !Диклоген 1% гель застосовується зовнішньо длядорослих та дітей після 6 років.Кількість препарату, який наноситься на шкіру,залежить від розміру ураженої ділянки та її больових відчуттів.Зазвичай використовують приблизно 2-4 г (смужка гелю1-2 см) препарату Диклоген 1% гель на одне застосування і легенько втирають ушкіру. Таку процедуру повторюють в середньому 2-3 рази на добу або частішезалежно від наявності больових відчуттів і реакції на лікування. Гель слідвтирати в шкіру поки він не всмокчеться в шкіру повністю. Накладати пов’язкунепотрібно.Курс лікування без консультації лікаря не повиненперевищувати 10 днів.

Побічна дія. Диклоген 1% гель зазвичайдобре переноситься пацієнтами.Інколи можливо виникнення місцевих алергічнихреакцій у вигляді почервоніння шкіри, відчуття жару і свербежу або появишкірних висипань на місці застосування препарату.У разі тривалого застосування препарату на великихділянках шкіри не виключена можливість виникнення деяких системних побічнихефектів. У таких випадках необхідно ознайомитися із спеціальними вказівками,наведеними в інформації із застосування таблетованих та ін’єкційних формпрепарату Диклоген.У поодиноких випадках можуть відзначатися проявифотосенсибілізації.

Протипоказання. Підвищена чутливість додиклофенаку або інших компонентів препарату. Препарат також не можна призначатипацієнтам з підвищеною чутливістю до аспірину, аспіринвмісних препаратів таінших нестероїдних протизапальних засобів, яка проявляється у вигляді риніту,ангіонабряку, астматичних станів, уртикарії. Препарат протипоказаний вагітним(останній триместр вагітності), матерям, які годують груддю та дітям до 6років.

Передозування. Застосування Диклоген гель1 % у більших дозах не спричиняє будь-яких реакцій та станів, небезпечних дляжиття. Симптоми передозування препаратом не виявлені.

Особливості застосування. Препарат призначений тількидля зовнішнього застосування. Диклоген 1% гель слід наносити тільки нанеушкоджені поверхні шкіри. Необхідно уникати потрапляння препарату в очі, наслизові поверхні порожнини рота та інші ділянки тіла.Диклоген 1% гель можна застосовувати одночасно зіншими лікарськими формами диклофенаку.

Взаємодія з іншими лікарськимзасобами. Досінемає повідомлень про взаємодію даної лікарської формі препарату з іншимилікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. зберігати при температурі,що не перевищує 250 С, в темному, захищеному від впливу вологи, пилута сонячного проміння та недоступному для дітей місці.Після відкриття туба препарат зберігати притемпературі від 0 до +5°С.При дотриманні вищевказаних умов зберігання термінпридатності препарату становить 3 (три) роки.Не рекомендується використовувати препарат післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 750 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я