А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Беладониекстракт (Extractumbelladonnae)

міжнародна та хімічна назва: Extractum Belladonnae.

основні фізико-хімічні властивості:супозиторіївід білого з кремоватим відтінком до світло-жовтого з коричневим відтінкомкольору, з незначними вкрапленнями.

склад: беладони екстракт густий спиртовий,1,5 % алкалоїдів - 0,00023 г, фенол – 0,0014 г;допоміжні речовини: твердий жир.

Форма випуску. Супозиторії.

Фармакологічна група. Холінолітичний(спазмолітичний) засіб. Код АТС С05А Х03.

Фармакологічні властивості. Супозиторії з екстрактомбеладони виявляють знеболювальну, протизапальну та спазмолітичну дію – усуваютьспазм мускулатури кишечнику; зменшує секрецію шлунково-кишкових залоз; зменшуєперистальтику кишечнику. Фармакокінетика. При введенні супозиторія в прямукишку ефект препарату проявляється через 15-90 хвилин. Тривалість резорбційноїдії алкалоїдів коливається від 2 до 6 годин.

Показання до застосування. Препарат застосовують пригеморої та тріщинах заднього проходу.

Спосіб застосування. Супозиторій з екстрактомбеладони вводять ректально. Застосовують по 1 супозиторії 2-3 рази в день.

Побічна дія. При підвищеній чутливостіабо передозуванні супозиторій з екстрактом беладони можливі сухість у роті,серцебиття, атонія кишечнику, розширення зіниць. У цих випадках прийомпрепарату слід припинити. При отруєнні розвивається делірій з психомоторнимзбудженням, що потребує спеціальної терапії.

Протипоказання. Препарат протипоказаний приглаукомі та аденомі передміхурової залози.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Екстрактбеладони зменшує або припиняє дію м-холіноміметиків, антихолінестеразних речовин.Потенціює аритмогенну дію інгибіторів МАО, серцевих гликозидів, клофеліна,холінолітичні властивості хінідина, новокаїнаміда, ефекти барбітуратів,адреноміметиків, антигістамінних препаратів, транквілізаторів. З ацетатомсвинцю, солями кальцію, таніном, настоянкою конвалії утворює осадки.

Особливості застосування. З обережністю застосовуютьу пацієнтів з поліневропатією, гіпертиреозом, ІХС, хронічною серцевоюнедостатністю, захворюванням нирок. Не рекомендується тривале застосування при жовчнокам’янійхворобі та нефролітіазі.

Умови та термін зберігання. Зберігають в сухому,захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 15 °С. Термін придатності –2 роки.
Переглядів: 781 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я