А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дикло-ф (Diclo-f)

міжнародна та хімічна назви:диклофенак

основні фізико-хімічні властивості: прозорий стерильний розчин від безбарвногодо світло-жовтого кольору;

склад: 1 мл розчину міститьдиклофенаку натрію 1 мг;допоміжні речовини: бензалконію хлорид (консервант), вода очищена,двонатрієва сіль ЕДТА, борна кислота, трометамін, поліоксил 35 касторова олія.

Форма випуску. Краплі очні. Фармакотерапевтичнагрупа. Засоби,що застосовуються в офтальмології.Нестероїдніпротизапальні засоби . Код АТС S01BC03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Дикло-Ф очні краплі містить як активнийкомпонент диклофенак натрію - нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ).Диклофенак має протизапальну, аналгетичну та жарознижуючу дію. Механізм діїзумовлений інгібуванням активності циклооксигенази, що приводить до пригніченнясинтезу простагландинів. При використанні у вигляді 0,1% розчину очних крапельдиклофенак зменшує запалення очей, яке може виникнути у результаті інфекції,травми або хірургічної операції; зменшує міоз при хірургічних операціях, знижуєсинтез простагландинів у вологу передньої камери.Фармакокінетика.Приінстиляції очних крапель диклофенак всмоктується у системний кровотік. Однакрівень лікарської речовини, що досягається у крові, значно нижче межі виявленнята не має клінічної значимості.

Показання для застосування. Інгібування міозу під час операції з приводу катаракти.Лікування та профілактика запальних процесів після хірургічних втручаньна очному яблуці.Профілактика кістозного набряку після операцій з приводу катаракти.Лікування неінфекційних кон’юнктивітів.Лікування та профілактика посттравматичного запального процесу припроникних і непроникних пораненнях очного яблука (як доповнення до місцевоїпротиінфекційної терапії).

Спосіб застосування та дози. Для інгібуванняінтраопераційного міозу препарат закапують у кон’юнктивальний мішок протягом 2годин з інтервалом 30 хвилин (4 рази) перед операціею. Для профілактикикістозного набряку макули препарат закапують по 1 краплі 3-4 рази на деньпротягом 2 тижнів після операції.Інші показання:по 1 краплі 3-4 рази на добу, залежно від тяжкості стану. Курс лікування можетривати від 1 до 2 тижнів.

Побічна дія. Зрідка під час застосування препарату відмічались низченаведені побічніефекти:Легке або помірне печіння та/або тимчасова втрата чіткості зорубезпосередньо після закапування очних крапель.Реакції гіперчутливості у вигляді свербежу, почервоніння тафоточутливості.

Протипоказання.Гіперчутливість до діючої речовини препарату або до будь-якихдопоміжних інгредієнтів, що входять до складу даної лікарської форми препарату.Препарат протипоказаний пацієнтам, у яких ацетилсаліцилова кислота таінші нестероїдні протизапальні засоби провокують розвиток нападів бронхіальноїастми, появу уртикарного висипу, гострого риніту та ін.

Передозування. При правильному застосуванні передозування неможливе.Випадковий прийом внутрішньо не призводить до розвитку небажанихпобічних дій.

Особливостізастосування. Пацієнти, які використовують контактні лінзи,повинні застосовувати препарат Дикло-Ф тільки при знятих лінзах і можутьвставляти їх через 15 хвилин після закапування препарату. Флакон необхіднозакривати після кожного використання. Не слід торкатися кінчиком крапельниці доока.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами.Препарат може підсилити ефект непрямих антикоагулянтів. Нерекомендується одночасне застосування даного препарату з дифлунізалом (можливийрозвиток кровотечі з ШКТ) та іншими нестероїдними протизапальними засобами,включаючи ацетилсаліцилову кислоту у великих дозах (3 г і більше на день).За необхідності можна застосовувати одночасно з іншими очними краплями,в тому числі з такими, що містять глюкокортикостероїди. При цьому перерва міжінстиляціями повинна бути не менше 5 хвилин для запобігання вимиванню діючихречовин наступними дозами.Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі до 30 оСу захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Не заморожувати.Термін придатності – 2 роки.Після розкриття флакона термін придатності - 1 місяць. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного наупаковці
Переглядів: 843 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я