А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дигель (Digel)

основніфізико-хімічні властивості: суспензія світло-жовтого кольору ззапахом кардамонута характернимприсмаком;

склад:діючі речовини: 5 млсуспензії містять магалдрату - 400,0 мг, симетикону - 20,0 мг;допоміжніречовини: натрію карбоксиметилцелюлоза, натрію бензоат, натріюметилпарабен,натрію пропілпарабен, твін-80,сорбітол, гліцерин, кислота лимонна, ароматизаторкардамону,барвник тартразин, вода демінералізована.

Формавипуску. Суспензія.

Фармакотерапевтичнагрупа. Антацидні, противиразкові та вітрогінні засоби. Код АТС А02 АF.

Фармакологічнівластивості.

Фармакодинаміка.Комбінований препарат Магалдрат виявляє антацидну дію.Нейтралізуєсоляну кислотув шлунку і зменшує активність пепсину.Симетикон діє як інгібіторметеоризму. Симетикон зменшує поверхневий натяг на рівнірозділу фаз (газ/рідина),утруднює утворення газів і сприяє руйнуванню газових пухирців ухарчовій рідині і слизу в травномутракті. Гази, що вивільняються, поглинаються стінкамикишечнику абовиводяться з організму завдяки перистальтиці. Зменшуються явищаметеоризму (дієяк піногасник), покращується самопочуття при здутті і коліках у животі.Фармакокінетика.Магалдрат не всмоктується в травному тракті. Симетикон не засвоюєтьсяв організмі іпісля проходження травного тракту виводиться в незміненому вигляді.

Показаннядля

застосування. Гастрити, виразкова хвороба шлунка ідванадцятипалої кишки з наявністю гастро-езофагального рефлюксу,езофагіти, рефлюкс-езофагіт; печія, відчуття дискомфорту вепігастральній ділянці після порушення дієти, підвищена кислотність вмісту шлункаодночасно з метеоризмом. При пептичній виразці шлунка як допоміжний засіб.

Спосіб застосування та дози. Режим дозуванняіндивідуальний. Разова доза для дорослихстановить 10-20 мл. Приймають внутрішньо через 1 - 2 год. післяприйому їжі.Максимальнадобова доза - 70 мл. Тривалість лікування 3-4 тижні.Дітям 4-8 років призначають 5 мл суспензії, 8-12 років по 10 мл, дітям 12-15років по 15 млсуспензії.

Побічнадія. При тривалому застосуванні у хворих зі зниженоюфункцією нирок (особливо
у дітей)можливий розвиток енцефалопатії і метаболічних зрушень у кістковій тканині (остеопатія, остеомаляція)внаслідок інтоксикації магнієм.

Протипоказання.Підвищена чутливість до препарату. Виражена ниркова недостатність при відсутності контролю законцентрацією алюмінію в крові.

Передозування.Прийом препарату у високих дозах може спричинити діарею. У разі передозування слідпроводити симптоматичну терапію.

Особливості застосування. При прийомі Дигелю та іншихлікарських засобів слід додержуватись інтервалуне менше 1 год. При тривалому застосуванні препарату у пацієнтів зі значними порушеннями функції нирок слідрегулярно контролювати рівень алюмінію в плазмі крові. Можна застосовувати при печії у періоди вагітності талактації.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. При одночасному застосуванні препарату Дигель з тетрациклінами, препаратами жовчнихкислот, дигоксином, бензодіазепінами, дикумаролом, індометацином,циметидином може порушуватись всмоктування цих лікарських засобів.

Умови та термін зберігання.Притемпературі до +25 °С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1616 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я