А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Джунглі (Jungle)

основні фізико-хімічні властивості: жувальні таблетки у вигляді фігурок твариноранжевого кольору;

склад препарату: 1 таблетка містить: вітамін А (ретинолу ацетат 1250МО, b-каротин 1250 МО); вітамін В1 (тіаміну мононітрат) 1,05 мг;вітамін В2 (рибофлавін) 1,2 мг; вітамін В3 (ніацин) 13,5мг; вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) 1,05 мг; вітамін В12(ціанокобаламін) 4,5 мкг; фолієва кислота 0,3 мг; вітамін С (аскорбіновакислота) 60 мг; вітамін D3 (холекальциферол) 400 МО; вітамін Е(a-токоферолацетат) 15 МО;допоміжні речовини: цукор, кислота стеаринова, смакові добавки,манітол, целюлоза мікрокристалічна, барвник FD&C жовтий №6, магнію стеарат,тальк. Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Мультивітамінний комплекс. Код АТС А11ВА.

Фармакологічні властивості. Комбінований препарат, який містить 10основних вітамінів.

Вітамін А бере участь у процесах кольоросприйняття, адаптації зору людини дотемряви. Необхідний для нормальної регенерації тканин. Забезпечує високийрівень антиоксидантного та імунного захисту організму.

Вітамін В бере участь у регуляції вуглеводного обміну, забезпечує нормальнунервову провідність, сприяє прискоренню реакції і поліпшенню пам'яті.

Вітамін В2 - активний каталізатор процесів тканинного дихання ізорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні, обміні вуглеводів і жирів.Перешкоджає розвитку дисбактеріозу кишкечнику.

Вітамін В3 (ніацин). Бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводногообміну, у регуляції функцій головного мозку, серцево-судинної системи, органівтравлення і системи крові.

Вітамін В6 бере участь в обміні білків, синтезі нейромедіаторів,кровотворенні.

Вітамін В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, у процесахкровотворення і формуванні клітин нервових оболонок.

Фолієва кислота разом із вітаміном В12 бере участь усинтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенерації тканин.Знижує вміст жиру в печінці.

Вітамін С активно бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, в обмінівуглеводів, у синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у зсіданні крові.Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникністькапілярів. Як ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту,підвищує адаптаційні здатності організму, посилює його опірність до інфекцій.

Вітамін D3 регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, береучасть у побудові, мінералізації і регенерації кісткової тканини.

Вітамін Е - важлива ланка антиоксидантної системи організму. Бере участь уформуванні міжклітинної речовини, компонентів сполучної тканини і гладкоїмускулатури. Фармакокінетика препарату не може бути досліджена через сукупну діюйого інгредієнтів.

Показання для застосування. Полівітаміни “Джунглі” застосовуються длядітей і підлітків з метою профілактики і лікування гіпо- та авітамінозів;посилення опірності організму дитини до застудних та інфекційних захворювань,підвищення рівня імунітету, потенціалу антистресорного захисту, особливо удітей, які мешкають у регіонах із несприятливою екологічною (в тому числірадіаційною) ситуацією.

Спосіб застосування та дози. Приймати по 1 таблетці під час їжі, ретельнопережовуючи. Дітям з лікувальною метою від 3 до 6 років приймати 1 раз на день,дітям від 7 до 12 років – 2 таблетки на день, старшим 12 років приймати по 2 -3 таблетки на день. Тим, хто проживає в регіонах із несприятливою екологічноюситуацією, рекомендується провести повторний курс з інтервалом в 1 - 3 місяці.З профілактичною метою показаний дітям з 12 років по 1 таблетці 3 рази на день.

Побічна дія. Можливе виникнення алергічних реакцій у виглядішкірних висипань, свербежу.Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічніреакції).

Передозування. Не описано. У разі передозування рекомендуєтьсясимптоматичне лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює ефективність і знижує кількістьпобічних ефектів на фоні тривалої медикаментозної або променевої терапії.

Особливості застосування. Слід бути обережним, призначаючи препарат у випадкахсхильності до алергічних реакцій на інші лікарські засоби або продуктихарчування. Дітям до трьох років бажано призначати інші лікарські формивітамінних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,темному місці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 3 роки
 
Переглядів: 736 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я