А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дермопантен (Dexpanthenolum)

міжнародна та хімічна назви: dexpanthenolum

основні фізико-хімічні властивості: кремово-біла маса однорідної консистенціїз характерним запахом;

склад: 1г мазі містить: речовина активна – декспантенол – 50мгдопоміжні речовини: білий вазелін, білий віск, рідкийпарафін, Твен 80, очищена вода, композиція запаху.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічний засіб для лікування ран тавиразкових пошкоджень.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Препарат діє заспокоююче та протизапально,прискорює загоєння та зберігає шкіру від впливу вологи, підвищує еластичністьшкіри. Декспантенол метаболізований до пантотенової кислоти (вітаміну В5).Пантотенова кислота, яка відноситься до групи вітамінів В, є складовою коензимуА, який відіграє суттєву роль у метаболізмі вуглеводів, жирів та білків;важливий для правильного функціонування шкіри. Впливає на регенерацію шкіри,ріст волосся та нігтів.Фармакокінетика. Декспантенол дуже добре вбирається шкірою таметаболізується до пантотенової кислоти (вітаміну В5). Пантотенова кислоталегко вбирається із стравоходу та проникає в усі тканини. Близько 70%виділяється із сечею.

Показання для застосування. Для лікування ран різного походження, такихяк: ушкодження, порізи шкіри, опіки, подразнення (після надмірного загару,радіотерапії, застосування кварцевої лампи), запалення шкіри, а також призапаленнях слизової оболонки носа. Призначений для лікування сухої шкіри. Дляжінок: для догляду за сосками під час годування груддю (попереджує та лікуєпотертості та запалення сосків), при лікуванні пошкоджень слизової оболонкишийки матки. Під час догляду за немовлятами: для попередження та лікуванняпопрілостей, почервоніння, запалення шкіри.

Спосіб застосування та дози. Для лікування ран різного походження, такихяк вказано вище, мазь накладається один чи кілька разів на день у залежностівід конкретного стану. При догляді за сосками під час годування груддю післякожного годування накласти компрес із мазі. При лікуванні пошкоджень слизовоїоболонки шийки матки мазь накладається у залежності від стану один чи кількаразів на день. При догляді за немовлятами застосовується під час кожної змінипелюшок.

Побічна дія. Препарат практично не виявляє побічних ефектів.Дуже рідко можуть проявитися невеликі локальні алергічні реакції у зв’язку зіндивідуальною гіперчутливістю до препарату.

Протипоказання. Протипоказань немає.

Передозування. Передозування немає у разі використання препарату якмазі.

Особливості застосування. Немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про взаємодію препарату з іншимилікарськими засобами не отримані при застосуванні препарату у вигляді мазі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при кімнатній температурі від15 до 25оС. Термінпридатності 18 місяців
Переглядів: 2047 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я