А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дермозолон (Dermosolon)

основні фізико-хімічні властивості: світла жовто-коричнева, майже без запаху, м’яката однорідна мазь;склад: в 1г міститься 5 мг преднізолону, 30 мг кліохінолу;

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, полісорбат 60, спиртцетиловий, парафін рідкий, вазелін, віск.

Лікарська форма. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди в комбінації з антисептиками. Код АТС D07B A01.

Фармакологічні властивості. Препарат містить преднізолон, що добревсмоктується шкірою і має протизапальну та антиалергічну дію, і кліохінол, щомає бактерицидну та антимікотичну дію. Ефективний насамперед у терапіїалергодерматитів і дерматозів, викликаних бактеріями та змішаними грибковимиінфекціями. Фармакокінетика. Діючі речовини мазі проникають у шари шкіри.Резорбтивний вплив виражений мало.

Показання для застосування. Екземи, що викликані коковою флорою та грибками,дисгідроз, екзема з бактеріальною суперінфекцією, попрілість, аногенітальнийсвербіж та екзема, а також поверхневі обмежені інфекції, лікування яких іншимиантибактеріальними та антимікотичними засобами було неефективним.

Спосіб застосування та дози. Мазь наносять дорослим та дітям старше 2років на уражені ділянки шкіри тонким шаром 1-3 рази на добу.

Побічна дія. При нанесенні препарату на велику поверхню шкіриможливі системні побічні дії.При тривалому нанесенні препарату на ту саму ділянку шкіри, особливо восіб молодого віку, може розвинутися атрофія шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість організму до йоду. Діти вікомстарше 2 років.

Передозування. Не описано.

Особливості застосування. При призначенні препарту під час вагітності тагодування груддю необхідно ретельно зважувати користь/ризик від лікування. Недопускати потрапляння в очі та на слизові оболонки. Мазь може забарлюватибілизну!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 8-15°С. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 2001 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я