А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дермо-рест (Dermo-rest)

основні фізико-хімічні властивості:прозорийрозчин без осаду, чуттєвий до дії світла;

склад:100 мл розчину містить тіоконазолу 28 г,ундециленової кислоти 22 г; допоміжні речовини: спирт фенілетиловий,повідон (К-30), етилацетат.

Форма випуску. Розчин длязовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Протигрибковіпрепаратидля зовнішнього застосування. Код АТС D01A С05.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Протигрибковий препарат длятопічного застосування. Є активним у відносно дерматофітів, дріжджових,плісневих та інших грибів. Стосовно дріжджових грибів препарат виявляєфунгіцидну і фунгістатичну активність. Крім протигрибкової дії препарат маєантибактеріальну активність відносно грампозитивних і грамнегативних патогеннихмікроорганізмів, що зустрічаються у сполуці з грибковими ураженнями. Фармакокінетика.Препарат є імідазольним фунгіцидомз широким спектром дії, включаючи вплив на дерматофіти та дріжджі. Механізм діївиявляється подвійно: в низьких дозах його дія залежить від інгібування синтезуергостеролу, тоді як у високих дозах від виявляє фунгіцидну дію внаслідокушкодження грибкових клітин. Розчин для нігтів наноситьсямісцево на інфіковані нігті і контактує безпосередньо з поверхневими грибками,ушкоджуючи грибкові клітини і діючи як фунгіцид. Його проникнення в системнуциркуляцію є незначним, тому ніякої системної дії не очікується.

Показання для застосування.Препарат Дермо-Рест розчин використовується длялікування поверхневих кандидозів, tinea unguium, оніхомікозів, що спричиненічутливими дерматофітами і дріжджовими грибками, при лікуванні поверхневихдерматофітозів, таких як tinea pedis. Він також є ефективним in vitro протидеяких грампозитивних бактерій.

Спосіб застосування та дози.Розчин для місцевого застосуваннянаноситься на нігті і зону навколо нігтів, 2 рази на день (з 12 - годинним інтервалом),за допомогою дозуючої щіточки, що знаходиться в контейнері. Термін лікуваннястановить 6 місяців і може бути подовжений до 12 місяців при стійких формахзахворювання.Побічна дія.Можливі алергійні реакції.Протипоказання.Підвищена чутливість до компонентів препарату.Передозування.Не виявлено.Особливості застосування.Необхідно уникати потрапляння препарату в очі. Ненаносити препарат на відкриті рани.Препарат є безпечним при використанні в періодгодування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Одночасне застосування з іншимипрепаратамиПри змішуванні з іншими препаратами втрачає своюактивність.Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітеймісці.

Перед застосуванням препарату слідперевірити дату придатності, зазначену на упаковці. Не застосовувати препаратпісля закінчення терміну придатності.

Зберігати в сухому, захищеному відсвітла місці, при температурі до 25°С.

Термін зберігання - 2 роки
Переглядів: 2869 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я