А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дерматон (Dermaton)

основні фізико-хімічні властивості: м’який, гомогенний, білого кольору крем зіслабким запахом ментолу;

склад: 100 г крему міститьдиклофенаку натрію 1 г, гепарину натрію 0,142 г (що еквівалентно 25 000 МО);допоміжні речовини: ментол,цетилстеариловий спирт, парафін рідкий, гліцерол, октилдодеканол, метил-4-гідроксибензоат,n-пропіл-4-гідроксибензоат, вода очищена.

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозному розширенівен. Гепарин, комбінації. Код АТС С05В А53.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Диклофенакнатрію, похідне від бензолоцтової кислоти - нестероїдний протизапальнийпрепарат з високою протизапальною, знеболюючою та жарознижуючою дією, щообумовлена пригніченням синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення.Гальмує агрегацію тромбоцитів. Гепарин натрію – речовина, якій властива антикоагулянтна таантитромботична активність, послаблює запальну реакцію. Гепарин виявляєпротинабряковий ефект, сприяє регенерації сполучної тканини. Антикоагулянтнийефект обумовлений прямою дією на систему згортанні крові за рахунок утвореннякомплексу з антитромбіном ІІІ.

Показання для застосування. Препарат показаний для:лікування захворювань вен: тромбофлебіту, поверхневих тромбозів,флебіту;профілактики флебіту;лікування запальних захворювань суглобів, болю у м’язах із супутнімревматизмом: остеоартрит, гідроартроз, тендовагініт, бурсит, плечелопатковийперіартрит;лікування посттравматичних ушкоджень зв’язок, сухожиль та м’якихтканин: вивихів, розтягнень, забоїв, м’язової контрактури, ушкоджень меніску,тендобурситів, контрактур, гематом.

Спосіб застосування та дози. Тільки для зовнішнього застосування. Дорослим наносити на уражену ділянку 2 – 3 г крему (смужка довжиноюприблизно 5 см) тонким шаром до трьох разів на добу та злегка втирати в шкіру.У випадку лікування захворювань вен масаж не показаний, можлива лишегерметична пов’язка на місце, де був нанесений крем.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та отриманихрезультатів. Через два тижні після початку лікування показана повторна оцінкатерапевтичної дії препарату.

Побічна дія. Застосування препарату може спричинити небажані ефекти типові длянестероїдних протизапальних засобів, гепарину натрію та ментолу. Можливіалергічні реакції у вигляді еритеми, кропив’янки, свербежу шкіри та подразненьслизових оболонок, сльозотечі, гарячки та бронхоспазму. Можливі крововиливи підшкіру або в слизові оболонки, кровотеча з ран, шлунково-кишкові кровотечі,гематурія (які можуть посилитися у випадку прийому пероральногоантикоагулянту), запаморочення та порушення чіткості зору, тромбоцитопенія,підвищення рівнів трансаміназ у сироватці крові.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при таких станах:відома гіперчутливість до диклофенаку натрію, інших нестероїднихпротизапальних засобів, гепарину або до будь-якої з допоміжних речовин;ексудативний дерматит, висип, екземи, виразки, опіки та інфікованіураження шкіри або інші ушкодження шкіри;вагітність;період лактації;дитячий вік до 12 років.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. Не можна наносити крем на ділянки біля губ,ніздрів, ділянки біля очей, статевих органів та анального отвору, а також наушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння крему на вищепереліченіділянки негайно змити препарат великою кількістю чистої води. Не наносити наслизові оболонки.Слід уникати контакту крему з очима та потрапляння його в дихальнішляхи. При потраплянні препарату на слизову оболонку ока, його слід промитичистою теплою водою.Після застосування препарату завжди слід мити руки,якщо тільки вони не є об’єктом лікування.У випадку появи висипу застосування крему Антифлебітик слід припинити.Необхідно з обережністю застосовувати преапарат людям, які страждаютьна:хвороби шлунково-кишкового тракту, такі як геморагічний гастрит тавиразкова хвороба шлунка;серцева та ниркова дисфункції та при коагулопатіях, пов’язані з коагуляцієюкрові;зневоднення, гіповолемію або гіпотензію, бо існує збільшений ризикпідвищення токсичності. Вагітність і годування груддю.Препарат протипоказаний при вагітності або при плануванні вагітності тагодуванні груддю. Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами. Можливізапаморочення та нечіткість зору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 25°С в недоступномудля дітей місці. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 766 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я