А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дермазол плюс (Dermazole plus)

основні фізико-хімічні властивості: в’язка рідина рожевого кольору;

склад: 1 мл шампуню містить кетоконазолу 20 мг, 48% суспензію цинку піритіонуу воді, що еквівалентно 1% цинку піритіону (10 мг);допоміжніречовини: коксодіетаноламід, натрію лаурилсульфат, динатрію монолаурилсульфосукцинат, макрогол 120 метилглюкози діолеат, пропіленгліколь,хлористоводнева кислота, натрію хлорид, натрію гідроксид, бутилгідрокситолуол,сечовина, барвник понсо 4R (Е 124), порошок алое вера, аромат А1012514, вода очищена.

Форма випуску. Шампунь.

Фармакотерапевтичнагрупа. Протигрибковіпрепарати для зовнішнього застосування. Код АТС D01A C08.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Кетоконазол походить від імідазолдіоксалану, виявляєвиражену протигрибкову дію, специфічно блокує синтез грибкових стеролів ізмінює ліпідний склад мембрани грибів. Діє фунгістатично і фунгіцидно. Активнийвідносно дерматофітів (Epidermophyton spp., Microsporum spp., Trichophytonspp.), дріжджових і дріжджоподібних грибів різних штамів (Candida spp.,Malassezia furfur -Pitysporum ovale). Цинку піритіон ефективний відносно мікроорганізмів та грибів, якізнаходяться як на поверхні, так і в глибоких шарах епідермісу. Маєантипроліферативні властивості на клітини епітелію, що обумовлює його високуефективність для усунення лущення шкіри. Застосування шампуню сприяє усуненню свербежу шкіри волосиситої частиниголови, відновлює структуру ураженого волосся, попереджує випадання волосся іробить його м’яким та блискучим.Наявність у препараті порошку алое вера сприяє ефективному зволоженнюволосся, збагаченню його вітамінами і мікроелементами, які містить алое вера.Фармакокінетика.При зовнішньому застосуванні кетоконазол практично не всмоктується і непотрапляє в системний кровоток. Цинку піритіон депонується в епідермальнихшарах шкіри, його системна абсорбція відбувається дуже повільно. Тривалезастосування препарату не призводить до накопичення кетоконазолу і цинкупіритіону в крові.

Показання для застосування. Лікування і профілактика грибковихзахворювань шкіри волосистої частини голови, які супроводжуються лущенням ісвербежем шкіри :- хронічна і рецидивуюча лупа, яка є проявом жирної або сухої себореї;- себорейний дерматит; - локальний висівкоподібний лишай волосистої частини голови.

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням шампунь слід добрезбовтати. Наносити шампунь на вологе волосся і шкіру голови на 3 - 5 хв, післячого промити водою. При лікуванні лупи і себорейної екземи застосовувати шампунь2 рази на тиждень; при лікуванні висівкоподібного лишаю – щоденно протягом 5 -7 днів. Для профілактики лупи і себорейної екземи застосовувати шампунь 1 разна тиждень або 1 раз на 2 тижні. Для профілактики висівкоподібного лишаю – 1раз на добу протягом 3 днів на початку літа.

Побічна дія. Зазвичай препарат переноситься добре. Іноді можливімісцеві реакції: подразнення шкіри, свербіж, контактний дерматит, підвищенажирність або сухість волосся, випадання волосся, в окремих випадках у пацієнтівз ураженим після хімічної завивки або сивим волоссям – зміна кольору волосся.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування.За умови зовнішньогозастосування передозування малоймовірне.

Особливості застосування. Препарат призначений тільки длязовнішнього застосування. Необхідно уникати потрапляння шампуню в очі. У разі,якщо це сталося, слід промити очі водою. Вагітність і лактація.Немає даних щодо безпеки застосування препарату під час вагітності ілактації.Вплив на здатність керувати автомобілем та іншимитехнічними засобами.Препарат невпливає на здатність керувати транспортом та іншими технічними засобами.

Взаємодія зіншими лікарськами засобами. Припризначенні Дермазолу® Плюс пацієнтам, які тривалий час лікувалисяглюкокортикостероїдами для місцевого застосування слід продовжувати лікуванняостанніми і відміняти їх поступово протягом 2 -3 тижнів (щоб уникнути синдромувідміни). Враховуючи відсутність значної системної абсорбції,взаємодія з іншими лікарськими засобами малоймовірна.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термінпридатності – 2 роки
Переглядів: 2277 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я