А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Деревіютрава (Herbamillefolii)

міжнародна назва: Achillea millefolii;основні фізико-хімічні властивості: висушена, подрібнена травасірувато-зеленого кольору з білувато-жовтуватими включеннями, слабкогоароматного запаху, пряного, гіркуватого смаку;склад:1 пачка містить 100 г трави деревію звичайного.

Форма випуску. Трава.

Фармакотерапевтична група. Гемостатичні засоби рослинного походження. Код АТСB02B X04**.

Фармакологічні властивості. Біологічно-активні речовини, що містяться в травідеревію (ефірна олія з вмістом хамазулену, камфори, туйону, борнеолу, цинеолу,складних ефірів, флавоноїди, дубильні речовини, смоли, амінокислоти, органічнікислоти, каротин, вітамін К, аскорбінова кислота, гіркі речовини) виявляютьгемостатичну, протизапальну, бактерицидну, репаративну дію, маютьспазмолітичний ефект відносно гладких м’язів кишечнику, сечовивідних і жовчнихшляхів.

Показання для застосування. Шлунково-кишкові, гемороїдальні, носові, легеневіта маткові кровотечі внаслідок запальних процесів, фіброміом, захворюванняшлунково-кишкового тракту (гастрити із зниженою секрецією шлункового соку,виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, виразкові спастичні коліти,метеоризм), хронічні панкреатити, холецистити, місцево - для лікування геморою,зовнішньо – для зволожування пов’язок і для промивання ран.

Спосіб застосування та дози. 8 г (1 столова ложка) трави деревію кладутьв емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) кип’ятку, закривають кришкоюі витримують у киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолоджують при кімнатнійтемпературі протягом 45 хвилин і проціджують. Сировину, що залишилася,віджимають, об’єм одержаного настою доводять кип’яченою водою до 200 мл.Приймають внутрішньо у теплому вигляді по ⅓– Ѕ склянки 2 – 3 рази на добу за 30 хвилин до їжі. Місцево - одержанийнастій застосовують у вигляді клізм, зовнішньо – для промивання ран і длязволожування пов’язок.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Можливе застосування препарату в педіатричнійпрактиці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Добре сполучається з іншими лікарськимипрепаратами рослинного походження, особливо з листям кропиви, входить до складуапетитного збору.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому місці, при температурі від 80Сдо 150С, приготовлений настій – при температурі від 80Сдо 150С не більше 2 діб. Термін зберігання – 3 роки
Переглядів: 687 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я