А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Депримфорте (Deprimforte)

міжнародна назва: Hypericum perforatum L.;

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули,розмір 0; зелені, непрозорі; без пошкоджень;описвмісту капсул: зеленкувато-коричневі або сірувато-коричневі компактні гранули зхарактерним запахом;

склад: кожна капсула містить 425 мгстандартизованого сухого екстракту трави звіробою (містить 0,75 - 1,3 мг загальногогіперицину); допоміжні речовини: лактози моногідрат,целюлоза, кальцію гідрофосфат дигідрат, кремній колоїдний, магнію стеарат,тальк, желатин, натрій лаурилсульфат, барвники (Е 171, Е 141), вода очищена.

Форма випуску. Капсули.Фармакологічнагрупа. Антидепресанти. АТС: N05CM50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Деприм форте поліпшуєнастрій, допомогає при апатії та зниженні активності, які супроводжуютьсятакими симптомами, як відчуття пригніченості, безпорадності, виснаженості, порушенніапетиту. Депримфорте особливо ефективний при тривалих станах знесилення (астенії). Депримфорте має тонізуючу дію на психофізичні функції при одночасному поліпшенніякості сну.Фармакокінетика.При вивченні всмоктування тарозподілу радіоактивних ізотопів 14С-гіперицину та 14С

-псевдогіперицинуу мишей було показано, що через 6 годин після введення всмоктується 80 %гіперицину та 60 % псевдогіперицину. Не було виявлено вибіркового накопичення гіперицину вокремих органах, основна частина радіоактивності була виявлена у крові. Такожпоказана відсутність радіоактивності у мозку. Для вивчення біодоступності використовували водно-спиртовийекстракт трави звіробою в дозах, еквівалентних 0,1 % та 0,3 % загальногогіперицину.Для екстракту, що містить 0,1 % гіперицину, булиодержані такі дані: tmax– 2,5год, cmax

- 4,3 нг/мл, період напіввиведення з плазми - приблизно 6 год. Для 0,3 %гіперицину та псевдогіперицину параметри були такими: гіперицин:tmax- 4 - 6год, cmax

- 1,5 - 14,2 нг/мл, період напіввиведенняз плазми - 24,8 - 26,5 год; псевдогіперицин:tmax- 2- 4год, cmax

- 2,7 - 30,6 нг/мл, періоднапіввиведення з плазми - 16,3 - 36 год.Даних щодо виведення гіперицину немає.

Показання длязастосування. Пригніченийнастрій, хронічна втома, емоційнависнаженість,відчуття знесилення, зниження працездатності, втрата життєвої енергії.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та підлітки старше 12років: рекомендуєтьсяпо 1 капсулі 1 раз на день, регулярно в один і той самий час. За необхідностідоза може бути збільшена до 2 капсул на добу, по 1 капсулі вранці та ввечері.Капсули запивати водою.Не можна відкривати капсули!Найбільший ефект прапарату досягається прирегулярному застосуванні протягом декількох тижнів.Лікувальний ефект Деприма форте проявляється через10 - 14 днів після початку прийому. Якщо протягом 4 - 6 тижнів після початку ліуванняполіпшення стану не відзначається, слід припинити прийом препарату тапроконсультуватися у лікаря.Пацієнт обов'язково має повідомити свого лікаря проте, що він приймає Деприм форте.

Побічна дія. У поодиноких випадкахвідзначаються шлунково-кишкові розлади, шкірні алергічні реакції (почервоніння,свербіж), втомлюваність або неспокій; дуже рідко - сплутаність свідомості тасухість у роті.Улюдей з підвищеною чутливістю до сонячного світла прийом сонячних ванн можепризвести до опіків.У пацієнтів з біполярною депресією є ризик розвиткуманіакального стану.При появі небажаних ефектів, не описаних вінструкції, слід проконсультуватися у лікаря.

Протипоказання. Не слід приймати Депримфорте у таких випадках:при тяжких депресіях (в цьому випадку пацієнтунеобхідно терміново звернутися до лікаря);якщо пацієнт проходить курс лікування індинавіромабо іншими протиретровірусними препаратами, що застосовуються для лікуванняхворих на СНІД або раком;якщо пацієнт проходить курс лікування циклоспорином,який застосовується при трансплантаціях органів;якщо пацієнт приймає ліки для зниження згортаннякрові (варфарин та інші антикоагулянти - похідні кумарину);при гіперчутливості до одного з компонентівпрепарату;діти молодші 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.З обережністю слід приймати Деприм форте при одночасному лікуванні препаратами,які містять дигоксин, теофілін, а також пероральні протизаплідні засоби,протисудомні та антидепресивні препарати, триптати.Лікарські препарати, які містять екстракт звіробою,можуть підвищувати активність багатьох ферментів, що беруть участь уметаболізмі ліків. Як результат даних взаємодій може знизитись концентрація вплазмі та лікувальний ефект деяких ліків, наприклад, варфарину, циклоспорину,теофіліну, індинавіру, дигоксину та протизаплідних препаратів. Крім вказаних ліків, Деприм форте може взаємодіятитакож з іншими лікарськими засобами, метаболізм яких відбувається за участюцитохромних ферментів, а також якщо їх транспорт відбувається за допомогоюр-глікопротеїну.Вплив на ферменти може тривати і після припиненнялікування препаратами, які містять екстракт звіробоя. У зв'язку з цим взаємодіяДиприма форте з іншими препаратами може відбуватися ще протягом приблизно двохтижнів після припинення його прийому.Якщо пацієнт приймає Деприм форте одночасно з іншимиліками протягом тривалого часу (більше одного тижня), після чого лікуванняпрепаратом припиняється, слід враховувати ризик розвитку побічних ефектівліків, що приймались одночасно з Деприм форте.У зв'язку з фармакодінамічними взаємодіями Депримфорте з похідними триптану (суматриптан, наратриптан, золмітриптан),антидепресантами (особливо вибірковими інгібіторами зворотного захопленнясеротоніну, наприклад, циталопрамом, флувоксаміном, флуоксетином, сертраліном,пароксетином), що інгібують зворотне захоплення серотоніну, побічні ефектисеротоніну посилюються.

Взаємодія Деприму форте з їжею танапоями. Підчас лікування препаратом слід утримуватися від вживання алкогольних напоїв.

Передозування. Якщо пацієнт прийняв дозуДеприм форте, яка вище рекомендованої, йому слід уникатиУФ-опромінюваннята сонячних ванн протягом 1 - 2 тижнів.Вищевикладені небажані ефекти можуть бути більшвиразнішими.Гострі отруєння препаратами звіробою у людей невідзначені.

Особливості застосування. Під час лікування Депримомфорте не рекомендується приймати сонячні ванни та користуватися солярієм. Приприйомі надто високих доз може розвинутися підвищена чутливість шкіри доУФ-проміння.При пропуску одного прийому препарату:слід прийняти препарат якомога швидше;якщо настає час прийому наступної дози препарату, неприймайте додаткової дози для компенсації пропущеної дози;не приймайте одночасно дві дози препарату.

Застосування в період вагітності талактації.Вагітним жінкам та матерям, які годують груддю, прийом Деприм фортедозволяється тільки за рекомендацією лікаря.

Вплив на здатність керуватиавтомобілем та механізмами. Деприм форте не має негативної дії на здатність керуватиавтомобілем та механізмами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище 250 С.

Зберігати у недоступному для дітеймісці.Термін придатності – 2 роки.Не застосовуйте ліки після закінчення термінупридатності, вказаного на упаковці
Переглядів: 1544 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я