А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Деприм (Deprim)

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі, круглі таблетки, вкритіплівковою оболонкою зеленого кольору;

склад: 1 таблетка містить 60 мг стандартизованого екстракту звіробою(Hypericum perforatum L) із вмістом загального гіперицину 0,3 мг; допоміжні речовини: ядро таблетки - лактози моногідрат, целюлозамікрокристалічна, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний; оболонкатаблетки – гідроксипропіл-метилцелюлоза, поліетиленгліколь, глазурь зелена (Е104; Е 132), глазурь синя (Е 132), титану діоксид (Е 171).

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.Фармакотерапевтичнагрупа. Антидепресанти. Код АТС N06AX.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Екстракт звіробою, який містить активні речовинигіперицин, псевдогіперицин та гіперфорин, має гармонізуючу дію на центральну тавегетативну нервову системи.Деприм допомагає при поганому настрої, апатії, які супроводжуютьсятакими симптомами, як нездужання, втрата апетиту і безсоння. Він поліпшуєнастрій, позитивно впливає на розумові та фізичні здібності, підвищуєпрацездатність. Фармакокінетика.Вивчення неможливо через великукількість біологічно активних компонентів у складі препарату.

Показання для застосування. Емоційні та психовегетативні розлади(пригнічений настрій, хронічна втома, емоційна виснаженість, відчуттязнесилення, зниження працездатності);психоемоційні порушення у період менопаузи(дратівливість, нервовість, втома);сезонні психоемоційні розлади, пов’язані зізмінами світового дня та атмосферного тиску (поганий настрій і самопочуття,втрата життєвої енергії).

Спосіб застосування та дози. Дорослі

: по 1 таблетці 3 рази на день.Доцільність застосування препарату у дітей від 6 до 12 років вирішуєлікар.Діти від 6 до 12 років

: по 1 або максимально 2 таблетки (по 1таблетці вранці та ввечері).Таблетки приймають з невеликою кількістю рідини, перед їдою.Позитивний ефект лікування Депримом досягається протягом 10 - 14 днів.Стабільний терапевтичний ефект розвивається при регулярному прийомі таблетокДеприму протягом декількох тижнів або місяців. Якщо протягом 4 - 6 тижнів лікування Депримом поліпшення невідмічається, препарат слід відмінити.

Побічна дія. При прийомі рекомендованих доз до 1 мг загальногогіперицину на добу побічних ефектів не відмічено.

Протипоказання. Таблетки Деприм протипоказані при відомійгіперчутливості до даного лікарського засобу. Не призначають дітям до 6 років.

Передозування. При більш високих дозах, ніж ті, що рекомендуються,може розвитись гіперчутливість шкіри до УФ-променів (фотосенсибілізація).

Особливості застосування. У період лікування Депримом не рекомендуєтьсяперебування на сонці. Застосування в періоди вагітності та лактації. Немає ніяких клінічнихдосліджень щодо застосування Деприму в період вагітності та під час лактації.Тому вагітним і матерям-годувальницям прийом Деприму дозволяється тільки зарекомендацією лікаря.Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами. Не відмічався.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відмічалась.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі нижче 25 0С.Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1028 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я