А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дентокінд (Dentokind)

основні фізико-хімічні властивості: білі двоплощинні таблетки зі скошеноюгранню;

склад: 1 таблетка (100 мг) містить Belladonna D6 15 мг, Chamomilla D6 15 мг,Ferrum phosphoricum D6 15 мг, Hepar sulfuris D12 15 мг, Pulsatilla D6 15 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, лактозимоногідрат, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Активні інгредієнти препарату усувають болісніявища при прорізуванні зубів у дітей грудного і молодшого віку, якісупроводжуються оталгією (вушним болем), болісною чутливістю ясен, пропасницеюі діареєю.

Показання для застосування. Болісні явища при прорізуванні зубів у дітейгрудного і молодшого віку, які супроводжуються оталгією (вушним болем),болісною чутливістю ясен, пропасницею і діареєю.

Спосібзастосування

та дози.Діти від 0 до 1 року: при гострих симптомах приймати протягом першихдвох днів по 1 таблетці щогодини, але не більше 6 таблеток на добу, післяослаблення симптоматики по 1 таблетці 3 рази на добу.Діти від 1 року до 6 років: при гострих симптомах приймати протягомперших двох днів по 2 таблетки щогодини, але не більше 12 таблеток на добу,після ослаблення симптоматики по 2 таблетки 3 рази на добу.Курс лікування: 2 - 4 дні для кожного випадку прорізування зубів.Залежно від кожного індивідуального випадку прорізування зубів можливібезперервні переходи від курсу до курсу або повторення курсів.Таблетки приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючиїм розчинитися в роті. При лікуванні немовлят таблетки можна розчиняти вневеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці). При відсутності поліпшення після закінчення 3 днів лікування препаратомабо при частому повторенні симптомів слід змінити тактику лікування.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Дотепер не відомі.

Передозування. Не виявлене.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадкуслід знизити частоту і дозування препарату і, після регресії небажанихсимптомів, відновити прийом препарату відповідно до інструкції. У разівираженого первинного погіршення, що супроводжується поганою переносимістюпрепарату, слід припинити його застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25єC) в недоступному для дітей місці.Термінпридатності 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності
Переглядів: 1931 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я