А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Декосепт (Decosept)

основні фізико- хімічнівластивості: прозорийрозчин блакитного кольору з легким запахом парфумів, густина – 0,87 г/см3,коефіцієнт заломлення – приблизно 1,38, рН - нейтральна;

склад: 100 г розчину містять 45 гізопропанолу; 22 г н-пропанолу;допоміжні речовини: бензалконію хлорид;вода; лецитин; ланолін; емульгатор; віддушки.

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні тадезінфекційні засоби. Код АТС Д 08 АХ 10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препарат маєфунгіцидну, віруліцидну, туберкулоцидну та пролонговану бактерицидну дію,у тому числі відносно видів бактерій та їх штамів, резистентних доантибіотиків.Препарат має віруліцидну дію –інактивує віруси ВІЛ, гепатиту В, гепатиту С (сурогатний вірус – BVDV (воловийвірус вірусної діареї)), герпесу тип 1 (герпес лабіаліс) і герпесу тип 2(герпес геніталіс), рота віруси, паповавіруси, вакциніявіруси, аденовіруси,віруси грипу А, SARS – асоційовані з корона вірусами (SARS-CoV).Препарат має такі властивості:-знижуєкількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 секунд на 99 %;-ефективнийтакож і відносно резидентної мікрофлори шкіри;-швидкодіючийзасіб, що зберігає свою дію протягом 1 год на незахищеній шкірі рук та протягом3 год під медичними рукавичками;-забезпечуєантиперспірантну дію, зменшує кількість вологи під рукавичкою, що перешкоджаєвиділенню резидентної флори з глибоких шарів шкіри;-не подразнюєшкіру;-не порушуєводно-жировий баланс шкіри;-компоненти,які захищають шкіру, дають змогу обробляти шкіру 20 - 40 разів на день, навітьу разі чутливої шкіри.Фармакокінетика.Спиртовий розчин проникає глибоко вшкіру. За 30 с розчин повністю знищує транзиторну мікрофлору і за 3-5 хв знищуєрезидентну мікрофлору шкіри. Протягом 3 год бактерії на рукахвідсутні. Швидкість дії спиртового розчину проти мікроорганізмівзабезпечується спиртами та бензалконію хлоридом, який гарантує пролонгованістьдії. Спосіб дії забезпечується проникненням спиртів крізь мембрани клітин, девони денатурують білок, а ензими інактивують. Бензалконію хлорид адсорбуєтьсяклітинними мембранами, зменшуючи проникнення крізь клітинну мембрану. Лецитинта ланолін змащують шкіру.

Показання для застосування. Декосепт призначений длягігієнічної та хірургічної антисептики шкіри рук та антисептичної обробки шкіриперед ін”єкціями та пункціями.

Спосіб застосування та дози. Декосептзастосовується у концентрованому вигляді для антисептичної обробки рук хірурга,шкіри пацієнта перед ін'єкціями і інфузіями та для повсякденного використання впобуті, а саме: до і після терапевтичних процедур, для догляду за хворими,немовлятами та особами старечого віку, під час подорожі, після контакту зтваринами та в інших випадках, де необхідна швидка і якісна антисептичнаобробка.Гігієнічна антисептика рукАнтисептика рук проводиться завждиперед миттям рук (що забезпечує переривання перенесення мікробів при наступномумитті через умивальник і бризки води) за винятком особливих випадків (див.нижче).Методика гігієнічної антисептикирукДо і після контакту без видимогозабруднення рукАнтисептик Декосепт набирають удолоні. Після цього препарат активно втирають у долоні, пальці, між пальцями, ушкіру на тильній стороні долоні, у нігтьове ложе. Дозування: мінімум 3 мл препаратувтирати протягом 30 с. Протягом всього часу обробки рукиповинні бути зволожені антисептичним засобом.Для профілактики туберкульозу івірусних інфекцій обробку рук проводять двічі, використовуючи кожен раз не менш3 мл засобу, загальний час обробки – 60 с.Особливі випадки: 1.Після контактуз краплинним забрудненням рук (виділеннями, секретами, кров”ю та ін.) –ретельно видалити краплинне забруднення одноразовою серветкою, просоченоюпрепаратом Декосепт, а потім провести антисептичну обробку рук препаратомДекосепт за методикою.2.Після контактуз надмірним забрудненням рук (виділеннями, секретами, кров”ю та ін.) рукиспочатку споліскують водою, а потім миють милом, запобігаючи розбризкуваннюводи в оточуюче середовище та на одяг. Якщо необхідно, зону контамінаціїдезінфікують і одягають новий спецодяг. Потім руки слід обробитиантисептиком за методикою.Хірургічна антисептика рукПеред використанням засобу кисті рукта передпліч миють протягом 2 хвилин проточною водою з милом, висушуютьстерильною марлевою салфеткою. Потім на сухі руки наносять засіб (не менш двохпорцій по 5 мл) і втирають протягом 3 хвилин в шкіру кистів рук та передпліч, атакож між пальцями, підтримуючи шкіру у вологому стані протягом часу обробки.Хірургічні рукавички надівають на сухі руки. Антисептика шкіри перед ін”єкціямита пункціями-У місцяхможливих втручань суху шкіру обробляють тампоном, просоченим препаратомДекосепт, протягом 15 с;-передневеликими хірургічними втручаннями (перед пункціями суглобів та порожнин тіла)шкіру обробляють протягом 1 хвилини;-шкіра звеликою кількістю сальних залоз повинна бути зволожена препаратом протягом 10хвилин.

Стандартний метод втирання дляобробки рук відповідно до CEN EN 15001 Стадія: Долоня до долоні,включаючи зап’ястя.2 Стадія: Права долоня на лівутильну сторону кисті і ліву долоню на праву тильну сторону кисті3 Стадія: Долоня до долоні рук зперехрещеними пальцями4 Стадія: Зовнішня сторона пальцівна протилежній долоні з перехрещеними пальцями5 Стадія: Колоподібне розтиранняправого великого пальця у закритій долоні лівої руки і навпаки.6 Стадія: Колоподібне втираннявперед та назад зімкнутих кінчиків пальців правої руки та лівої долоні інавпаки.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до компонентів препарату.

Передозування. Випадків передозування незафіксовано.

Особливості застосування. Препарат можнавикористовувати всюди, навіть за відсутності раковини і води. Недопускати потрапляння в очі та на слизові оболонки. У разі потрапляння вочі промивати водою. Не застосовувати поблизу джерел загорання.Протипоказань для застосування в періодвагітності, лактації, при догляді за немовлятами немає.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не сумісний з милами.

Умови та термін зберігання.Зберігатив упаковці виробника у приміщеннях, захищених від прямих сонячних променів, притемпературі не вище +25°С, у щільно закритій тарі. Зберігати в місцях,недоступних для дітей. Термін придатності - 5 років
Переглядів: 975 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я