А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Декаметоксин (Decamethoxin)

хімічна назва:[I,I0-Декаметилен-біс(N,N-диметилментоксікарбонілметил) амонію дихлорид];

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору;

склад: 1 таблетка містить декаметоксину 0,0002 г;допоміжні речовини: цукор, кальцію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовують при захворюваннях горла.Різні антисептики. Код АТС R02А А20.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка

. Декаметоксинналежить до групи бісчетвертичних амонієвих сполучень, виявляє антисептичнудію. У зв’язку з тим, що декаметоксин є поверхнево-активною речовиною, він змінюєпроникність мікробної клітини, приводячи до її деструкції та загибелімікроорганізмів. На цьому грунтується антисептична дія препарату. Декаметоксинмає широкий спектр антимікробної дії відносно грампозитивних (стафілококи,стрептококи, пневмококи) і грамнегативних (менінгококи, гонококи) коків,коринебактерій, ентеробактерій, псевдомонад, найпростіших, дерматофітів,дріжджеподібних грибів роду Candida, хламідій і вірусів, діє наантибіотикорезистентні штами стафілококу. При терапії Декаметоксином резистентніформи мікроорганізмів формуються повільно. Препарат потенціює дію іншихантимікробних засобів при комплексній терапії. Декаметоксин у концентрації 0,01-8,0 мкг/мл діє бактерицидно накоринебактерії дифтерії (встановлено його дію більш ніж на 200 штамів). Уконцентрації 0,03-0,1 мкг/мл пригнічує утворення екзотоксину, а в бактерициднійконцентрації впливає на екзотоксин коринебактерій дифтерії. На мікробні клітинипрепарат діє бактерицидно, спороцидно і фунгіцидно.Декаметоксин не пригнічує специфічну і неспецифічну імунологічнуреактивність організму людини.Максимальнадія Декаметоксину настає через 7-10 хвилин після його прийому і продовжуєтьсяпротягом години.

Показання для застосування. Декаметоксин застосовують для профілактики ілікування захворювань порожнини рота, зіва, гортані (стоматит, ангіна,тонзиліт, фарингіт і ін.), санації носіїв коринебактерій дифтерії, патогенногостафілококу, при кандидозі слизової рота і глотки; для профілактики інфекційнихускладнень до і після операцій, стоматологічних маніпуляцій у порожнині рота іносоглотки.

Спосіб застосування та дози. Декаметоксин у формі таблеток застосовуютьсублінгвально, тримають під язиком до повного розчинення. Дорослим препаратпризначають по 1 таблетці 4-6 разів на добу протягом 4-5 днів. Дітям від 5 до15 років призначають Декаметоксин по 1 таблетці 3-4 рази на добу 3-4 дніпідряд. У комплексне лікування хворих на дифтерію включають сублінгвальнезастосування Декаметоксину у добовій дозі для дорослих по 4-5 таблеток і длядітей по 3-4 таблетки. За показаннями курс лікування можна збільшити до 10днів. Таблетки застосовують після їди, потім протягом години утримуються відпиття і прийому їжі.

Побічна дія. Гіперсалівація, що зникає після розсмоктуваннятаблетки.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.Препарат у даній формі випуску не застосовують у дітей до 5 років.

Передозування. Про випадки передозування препарату Декаметоксин неповідомлялося.

Особливості застосування. У період вагітності ілактації препарат слід призначати з обережністю через відсутність клінічнихданих у цій групі пацієнтів.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Декаметоксин підвищує чутливість бактерій до антибіотиків.

Умови та термін зберігання. У сухому, темному місці. Зберігати внедоступному для дітей місці.Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 1817 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я