А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Дезмістин (Dezmistyn)

хімічна назва: бензилдиметил[3-(міристоїламіно) пропіл]амонію хлорид моногідрат;

основні фізико-хімічнівластивості: безбарвна, прозора рідина, що піниться при струшуванні, без запаху; склад: 1 млрозчину містить мірамістину (у перерахуванні на безводну речовину) 0,001 г;допоміжна речовина: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні ідезінфекційні засоби. Код АТС D08A J10.

Фармакологічні властивості.Мірамістин– катіонна поверхнево-активна речовина з антисептичною дією.Фармакодинаміка. В основі дії Мірамістину -пряма гідрофобна взаємодія молекули з ліпідами мембран мікроорганізмів, щоприводить до їх фрагментації і руйнування. При цьому частина молекули Мірамістину,занурюючись у гідрофобну ділянку мембрани, руйнує надмембранний шар, розпушуємембрану, підвищує її проникність для великомолекулярних речовин, змінюєензиматичну активність мікробної клітки, інгібує ферментні системи, щоприводить до пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів і їх цитолізу. На відміну від інших антисептиків,Мірамістин має високу вибірковість дії відносно мікроорганізмів, тому щопрактично не діє на оболонки клітин людини. Даний ефект пов'язаний з іншоюструктурою клітинних мембран людини (значно більшою довжиною ліпіднихрадикалів, що різко обмежують можливість гідрофобної взаємодії мірамістину зклітинами).Мірамістин має вираженуантимікробну дію відносно грампозитивних і грамнегативних, аеробних іанаеробних, спорооутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур імікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю доантибіотиків.Діє згубно на збудників захворювань, що передаютьсястатевим шляхом: гонококки, бліді трепонеми, трихомонади, хламідії, а також навіруси герпесу, імунодефіциту людини й ін. Виявляє протигрибкову дію нааскоміцети роду Aspergillus і роду Penicillium, дріжджові (Rhodotorula rubra,Torulopsis gabrata і т.д.) і дріжджеподібні (Candida albicans, Candidatropicalis, Candida krusei і т.д.) гриби, на дерматофіти (Trichophyton rubrum,Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini,Trichophyton violaceum, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum,Microsporum gypseum, Microsporum canis і т.д.), а також на інші патогенні гриби(наприклад Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur) у вигляді монокультур імікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю дохіміотерапевтичних препаратів. Під дією Мірамістину знижується стійкістьмікроорганізмів до антибіотиків. Мірамістин має протизапальну і імуноад‘ювантнудію, підсилює місцеві захисні реакції, регенераторні процеси, активізуємеханізми неспецифічного захисту внаслідок модуляції клітинної і місцевоїгуморальної імунної відповіді.Фармакокінетика. Мірамістин проявляємісцеву дію. Дані про можливість проникнення препарату в системний кровотоквідсутні.

Показання для застосування. Хірургія,травматологія

. При хірургічній антисептиці -обробка шкіри рукперсоналу, що бере участь в операції.Невідкладна допомога та впобуті.Профілактика інфікування та лікування мікротравм шкіри: порізи, подряпини,садна.

Спосіб застосування тадози.Хірургія, травматологія. Для хірургічної антисептикируки миють проточною водою з милом (без щітки), впродовж 1 хвилини, споліскуютьводою для змивання мила і витирають насухо стерильною серветкою. Потім рукиобробляють Дезмістином протягом 3 хвилин в емальованому тазі, після чоговитирають стерильною серветкою та надягають стерильні рукавички.Невідкладна допомога та впобуті. Зпрофілактичною та лікувальною метою поверхню шкіри в ділянці мікротравмиоброблюють Дезмістином або фіксують марлеві тампони, змочені антисептиком.Лікувальну процедуру повторюють 2-3 рази на добу, протягом 3-5 днів.

Побічна дія. В окремих випадках можливокороткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15-20 секунд і непотребує відміни препарату.

Протипоказання. Індивідуальнанепереносимість препарату.

Передозування. Не спостерігалося

Особливості застосування. Препарат не виявляємісцевоподразливої дії та не має алергізуючих властивостей. Дозволяєтьсязастосовувати під час вагітності. Немає даних про негативну дію прапарату вперіод лактації.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Приодночасному застосуванні Дезмістин підвищує ефективність антибіотиків.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей місці, при температурі від 0 до 40 0С.Термін придатності - 3 роки
 
От редакции: в фарммаркетинге появился новый инструмент для удержания постоянных клиентов - sms рассылки. Это просто, надежно и недорого - мобильный телефон есть почти у каждого жителя Украины. А тот человек, который подписывается на рассылку, первый узнает о всех акциях как в аптеках, так и на дистрибьюторах.
Переглядів: 1278 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я