А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Дезаміноокситоцин (Demoxytocinum)

міжнародна та хімічна назви: demoxytocin;амід циклічного дисульфіду (1-6)b-меркаптопропіоніл-L-тирозил-L-ізолейцил-L-глутамініл-L-аспарагініл-L-цистеїніл-L-пропіл-L-лейцил-гліцину;

основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскоциліндричні таблетки білогокольору, з фаскою і рискою;

склад: 1 таблетка містить 50 МО демокситоцину;допоміжні речовини: сахароза, лактоза, крохмаль картопляний, кальціюстеарат, метилцелюлоза.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гормони задньої долі гіпофіза. Окситоцин та йогопохідні. Код АТС Н01В В01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Дезаміноокситоцин за хімічноюструктурою близький до окситоцину і має аналогічні фармакологічні властивості.Він збуджує гладку мускулатуру матки, скорочує міоепітеліальні клітини молочнихзалоз, посилюючи виділення молока. Дезаміноокситоцину властива виражена йтриваліша дія порівняно з дією окситоцину, оскільки препарат стійкий доферментативної інактивації (до окситоциназ).Дезаміноокситоцин позбавлений вазопресорної і антидіуретичної дії, щодозволяє застосовувати його жінкам хворим на артеріальну гіпертензію, з пізнімитоксикозами вагітних і порушеннями функцій нирок.Фармакокінетика. Дезаміноокситоцин швидко абсорбується через слизовуоболонку ротової порожнини в системний кровотік. Дезаміноокситоцин неруйнується ферментами слини. Він стійкий до окситоцинази, що руйнує окситоцин.Усі ці властивості препарату дозволяють застосовувати його трансбукально.Всмоктування однієї таблетки, що містить 50 МО, відбувається протягом15 або 30 хв, а елімінація – протягом 30 або 60 хв.

Показання для застосування. Для збудження і посилення пологової активності приїї первинній та вторинній слабкості. Для прискорення інволюції матки істимулювання лактації у післяпологовий період.

Спосіб застосування та дози. Застосовують тільки в умовах стаціонару.Таблетку застосовують трансбукально, закладаючи за щоку поперемінно праворуч іліворуч, і утримують у ротовій порожнині до повного її розчинення і всмоктування.Для збудження і стимулювання пологової діяльності звичайно застосовують по 50МО (1 таблетка) кожні 30 хв; необхідну дозу препарату визначають індивідуально.Максимальна доза звичайно становить 500 МО (10 таблеток), у поодинокихвипадках – 900 МО і більше. При появі регулярних, сильних перейм наступніразові дози Дезаміноокситоцину зменшують удвічі (1/2 таблетки) або збільшуютьінтервал між прийомами (1 год). За відсутності ефекту препарат можна повторноприймати через 24 год. Для стимулювання лактації призначають з 2-го по 6-й деньпісляпологового періоду по 25 або 50 МО (1/2 або 1 таблетка) Дезаміноокситоцинуза 5 хв до годування дитини, 2 або 4 рази на добу.

Побічна дія. Великі дози препарату можуть спиричинити надмірнустимуляцію мускулатури матки, що, в свою чергу, спричиняє розрив матки,асфіксію або навіть загибель плода.У поодиноких випадках можливі нудота, блювання, звуження периферичнихкровоносних судин і підвищення артеріального тиску, тахікардія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Невідповідністьрозмірів таза і плода. Аномалії положення плода. Загрожуючий розрив матки.Наявність післяопераційних рубців на матці (у т.ч. після кесарева розтину).Внутрішньоутробна гіпоксія плода. Передчасне відшарування плаценти.

Передозування. Відомості про випадки інтоксикації відсутні.

Особливості застосування. Необхідно брати до уваги індивідуальну реакціюпороділь на препарат. Одночасно з Дезаміноокситоцином не можна застосовувати інші препаратианалогічної дії.Одна таблетка Дезаміноокситоцину містить 233,12 мг сахарози та 132,24мг лактози.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. -адреноміметичні засоби можутьзнижувати стимулюючу дію Дезаміноокситоцину на матку.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному місці при температуріне вище 25С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термінпридатності - 5 років
Переглядів: 1884 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я