А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Далеронколд 3 (Daleroncold 3)

основні фізико-хімічнівластивості:світло-зелені, овальні, двоопуклі, вкриті плівковою оболонкою, таблетки;

склад:діюча речовина: одна таблеткамістить 325 мг парацетамолу, 30 мг псевдоефедрину гідрохлориду і 15 мгдекстрометорфану гідроброміду;допоміжні речовини:мікрокристалічна целюлоза, колоїдний безводний діоксид кремнію,клейстеризований крохмаль, тальк, кукурудзяний крохмаль, магнію стеарат,гідроксипропілметилцелюлоза, діоксид титану, хіноліновий барвник Е104,індигоїдний барвник Е132, макрогол.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковоюоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антиперетики.Код АТС N02B E 51.

Фармакологічні властивості.Далерон®КОЛД 3 містить знеболювальний та жарознижувальний засіб – парацетамол, засібпроти набряку – псевдоефедрину гідрохлорид і засіб проти кашлю –декстрометорфану гідробромід. Ці ліки одночасно послаблюють кілька симптомів,які спостерігаються при застудах. Механізм дії парацетамолу досі не повністювизначений. Знеболювальна дія, можливо, є результатом пригнічення ферментуциклооксигенази і синтезу простагландінів у ЦНС. Парацетамол майже не впливаєна синтез простагландінів у місцях запалення, тому він має лише слабкупротизапальну дію. У порівнянні з нестероїдними протизапальними засобами,парацетамол спричиняє менше побічних ефектів, в травному тракті, оскільки вінмає лише слабкий вплив на синтез простагландінів у периферичних тканинах.Жарознижувальна дія парацетамолу єрезультатом його безпосередньої дії на центри регуляції температури тіла угіпоталамусі. Парацетамол підвищує виділення тепла за рахунок розширенняпериферичних кров’яних судин, і за рахунок сприяння кровообігу та виділеннюпоту.Псевдоефедрин є аміном -симпатоміметиком, який має пряму і побічну дію на адренергічні рецептори. Віндіє як агоніст β-адренергічних рецепторів у серці і гладких м’язахбронхів, а також як агоніст периферичних α-адренергічних рецепторів;побічно він впливає на виділення нейротрансмітерів (норепінефрин) задренергічних нейронів.Послаблююча набряк діяпсевдоефедрину є результатом його прямої дії як агоніста α-адренергічнихрецепторів гладких м’язів бронхів та слизової оболонки дихальних шляхів. Череззвуження розширених артеріол, кровообіг і набряк у слизовій оболонці носоглоткизменшуються, що призводить до зменшення застою і секреції у носі.У порівнянні з ефедрином,псевдоефедрин значно менше стимулює β-адренергічні рецептори.Псевдоефедрин має слабку стимулюючу дію на ЦНС. При прийомі у рекомендованихдозах, він практично не підвищує кров’яний тиск.Декстрометорфан є D-ізомеромкодеїнового аналога леворфанолу. Він діє на центральну нервову систему, центрикашлю, піднімаючи поріг рефлексу кашлю, і таким чином зменшує сухий кашель,пов’язаний з подразненням горла при застудах. Протикашлевий ефект цієї активноїречовини аналогічний такому ефекту кодеїну, але він не має значноїзнеболювальної дії. Декстрометорфан не пригнічує дихальніцентри і не призводить до розвиткузалежності.Фармакокінетика.Фармакокінетика препаратуобумовлена фармакокінетичними властивостями речовин, які входять до складупрепарату.

Показання для застосування.Далерон КОЛД 3 пом’якшує симптомипростудних захворювань і грипу:знімає слабкий та помірний біль(головний біль, біль у м’язах та суглобах, біль у горлі);знижує температуру тіла;зменшує секрецію з носа і полегшуєдихання при застійних явищах у носі; пом’якшує сухий кашель.

Спосіб застосування тадози. Доросліта діти, старші 12 років, приймають по 2 таблетки не частіше ніж 4 рази надобу.Проміжок часу між окремимиприйомами повинен становити не менше 4 годин, термін лікування 5 днів.

Побічна дія. При прийомі рекомендованихдоз препарату побічні ефекти спостерігаються рідко і є помірними. Іноді можеспостерігатись нудота, сухість у роті, подразнення та збудження; рідко можеспостерігатись підвищення кров’яного тиску.

Протипоказання. Підвищена чутливість допарацетамолу, псевдоефедрину, декстрометорфану або будь-якого іншого компонентапрепарату.Порушення функції печінки абонирок, тяжка гіпертонія або тяжке захворювання коронарних артерій(стенокардія).Діти до 12 років.

Передозування. Особливо у пацієнтів ізпорушеннями функції нирок і печінки, передозування парацетамолу може спричинитинудоту, блювання і тяжке ураження печінки.Передозування псевдоефедрину можеспричинити сильне збудження, підвищення кров’яного тиску й аритмію.Передозування декстрометорфану можеспричинити нудоту, блювання, запаморочення, сонливість, порушення зору,летаргію, відсутність координації рухів і утруднене дихання.

Особливості застосування.З обережністю застосовують упацієнтів з порушенням функцій печінки і нирок, у пацієнтів, які страждають назахворювання серцево-судинної системи, захворювання щитовидної залози, діабетабо для пацієнтів, які мають проблеми із сечовипусканням через гіперплазіюпередміхурової залози. Таблетки Далерон КОЛД 3 не можнаприймати паралельно з іншими ліками, які містять парацетамол. Не можна перевищувати рекомендовані дози.Не вживати алкоголь, при застосуванні таблетокДалерон КОЛД 3. З обережністю призначати пацієнтам, виснаженим післяперенесених тяжких захворювань та пацієнтам, які страждають на алкоголізм. Вагітність та лактаціяБезпечність вживання цих ліків підчас вагітності та лактації ще не встановлена.Вживання цих ліків під часвагітності й годування груддю не рекомендується.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і використовувати іншу технікуЦі ліки можуть порушитипсихомоторні реакції, тому рекомендується виявляти обережність при керуванніавтомобілем і використанні технічних пристроїв.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Не слід призначати препарат разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО),ліками, призначеними для лікування депресії і деяких інших психічних станів, іліками для лікування хвороби Паркінсона. Не призначати Далерон Колд 3 протягомдвох тижнів після завершення терапії інгібіторами МАО. Одночасне призначенняцих ліків може спричинити гіпертонічну кризу, головний біль, гіпертермію, атакож небезпечну аритмію серця. З обережністю слід призначати препарат з ліками, якімістять метоклопрамід, домперидон, холестирамін і варфарин. Не призначаютьДалерон КОЛД 3 разом із барбітуратами, засобами проти епілепсії, рифампіцином,хлорамфеніколом, дигідроерготаміном, метилдопою, флуоксетином абогалоперидолом.

Термін зберігання. 2 роки. Препарат ДалеронКОЛД 3 не слід використовувати після закінчення строку придатності, якийвказано га упаковці.

Умови зберігання. Зберігайте в сухому й темномумісці. Не зберігайте при температурі не вище 30 °С.Зберігайте в місці, недоступномудля дітей
Переглядів: 868 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я