А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Далерон (Daleron)

міжнародна та хімічнаназва: paracetamol;

основні фізико-хімічнівластивості: від світло жовтого до жовтого кольору, гомогенна суспензія з запахомананаса;

склад: 5 мл суспензії (1 шприцдля дозування) містять 120 мг парацетамолу; допоміжні речовини: сорбіт, гліцерин, смолаксантанова, мальтит, целюлоза мікрокристалічна, натрію кармелоза, натріюбензоат, кислота лимонна, ароматизатор із запахом ананаса, рибофлавін, водаочищена.

Форма випуску. Суспензія для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики таантипіретики. Код АТС N02B F01.

Фармакологічні властивості.Суспензія “Далерон®” містить парацетамол, якийпригнічує синтез простагландинів і, таким чином, знижує температуру і зменшуєбіль. Суспензія “Далерон®” не містить цукру і має приємний смак ананаса.Фармакокінетика. Швидко всмоктується вшлунково-кишковому тракті, зв'язується з білками плазми. Період напіввиведенняіз плазми крові - 1-4 години. Метаболізується в печінці з утвореннямглюкороніду та сульфату парацетамолу. Виводиться нирками головним чином увигляді продуктів кон'югації, менше 5 % - екскретується в незмінному стані.

Показання.Суспензія “Далерон®” призначена для:зниження підвищеної температуритіла, яка супроводжує бактеріальні та вірусні інфекційні захворювання, реакціїна щеплення;зменшення слабкого та помірногогострого болю (головного болю, зубного болю);зменшення болю після травм,медичних або стоматологічних процедур.Спосіб застосування та дози.Рекомендована разова доза для дітейстановить 10-15 мг парацетамолу на 1 кг маси тіла. Для точного вимірювання дозидо упаковки з ліками додається шприц для дозування. Один повний шприц (5 мл)містить 120 мг парацетамолу. Відмірте необхідну кількість препарату шприцом длядозування і повільно випорожніть його в рот дитини. Ви можете також випорожнитишприц у ложку і потім дати ліки дитині. Добре струсіть флакон передвикористанням. Після використання промийте шприц водою. Схема дозування суспензії“Далерон®”: Вік дитини Разова доза менше 3 місяців 1/3 шприца (1,7 мл) 4-11 місяців 2/3 шприца (3,3 мл) 1-2 роки І шприц (5 мл) 3-6 років 1,5 -2 шприци (7,5 - 10 мл) 7-10 років 2-3 шприци (10 - 15 мл) 11-12 років 4 шприци (20 мл) Проміжок часу між окремими прийомами повинен становити не менше 4-6 годин,не рекомендується давати більше, ніж 4 дози на добу. Термін лікування неповинен перевищувати 3 дні.

Побічна дія.При прийомі рекомендованих дозпрепарату побічні ефекти спостерігаються рідко і є помірними. Іноді може спостерігатисьнудота і реакції гіперчутливості на шкірі (висипка, кропив'янка, прурит).Протипоказання.Ці ліки не слід давати дітям, які мають підвищену чутливість допарацетамолу або будь-якого іншого компонента препарату, а також дітям, які страждаютьна тяжке порушення функції печінки або нирок. Терапія симптоматична

Передозування.Дози парацетамолу, що перевищують рекомендовані,можуть спричинити нудоту, блювання і тяжке враження печінки, особливо упацієнтів, які страждають на захворювання нирок і печінки.

Особливості застосування.Діти, які страждають на невеликеабо помірне порушення функцій печінки й нирок, можуть приймати Далерон® тількипід медичним наглядом. Далерон® не можна приймати разом з іншими ліками, якімістять парацетамол.Дітям у віці до 2 років можнадавати Далерон® тільки під наглядом лікаря.Не можна перевищувати рекомендованідози.Оскільки ці ліки не містять цукру,вони придатні для пацієнтів, які страждають на діабет.Суспензія “Далерон®” містить сорбіт (0,7 г/5 мл), тому ці лікинепридатні для дітей зі спадковою відсутністю толерантності до фруктози. Оскільки препарат містить багатоосновні спирти(сорбіт, мальтит), великі дози можуть спричинити шлунково-кишкові порушення(діарею).Вагітність та лактаціяСуспензія “Далерон®” міститьпарацетамол у дозах, прийнятних для дітей.Безпека вживання парацетамолу підчас вагітності та лактації ще не встановлена.

Взаємодія з лікарськимизасобами.Далерон® не слід використовуватиодночасно з препаратами, що містять метоклопрамід, домперидон, холестирамін абоварфарин.Дітям не призначати Далерон® одночасно з препаратами проти епілепсії,барбітуратами, рифампіцином або хлорамфеніколом.

Умови та термін зберігання.Препарат не слід застосовуватипісля закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.Зберігайте в темному місці.Зберігайте при температурі нижче 30°С.Після першого відкривання флаконасуспензію можна використовувати протягом 3 місяців, якщо флакон зберігатищільно закритим.Зберігайте в місці, недоступному длядітей. Термін придатності - 2 роки
 
Женщина фармацевт - она в первую очередь женщина, и модные стрижки ей, конечно, не чужды. Женская мода даже в аптеке остается женской модой - благо, санэпидемстанции санкций к этому не применяют, потомучто женская красота в людом бизнесе - один из двигателей торговли, а модные прически только способствуют этому.
Переглядів: 1170 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я