А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Даларгін (Dalargin)

основні фізико–хімічнівластивості: біла пориста маса,легкорозчинна у воді та спирті. Може мати запах оцтової кислоти. У медичнійпрактиці застосовується у вигляді прозорого, безбарвного розчину (рН 5,0 –7,0), який готують з ліофілізованого порошку;

склад: 1 ампула містить 1 мг даларгінуліофілізованого.

Форма випуску. Ліофілізований порошок для приготуваннярозчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Різні препарати, що стимулюють метаболічніпроцеси. Код АТС CА02Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Пептидна сполука(тирозин-2-аланіл-гліцин-фенілаланіл-лейцил-аргініну діацетат), до структуриякої входять залишки 6 амінокислот. Даларгін відноситься до засобів, якірегулюють метаболічні процеси. Препарат прискорює загоювання виразок шлунка та12-палої кишки, знижує кислотність шлункового соку за рахунок антисекреторноїактивності. Даларгін має також гіпотензивний вплив. Спостерігається позитивнийвплив Даларгіну на психічні функції хворих на алкоголізм.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Загострення виразкової хвороби шлунка та12-палої кишки в разі довготривалого рубцювання виразки; у складі комплексноїтерапії облітеруючих захворювань нижніх кінцівок; порушення психічного станупри алкоголізмі, панкреатит, панкреанекроз.

Спосіб застосування та дози. Даларгін вводять внутрішньом’язово тавнутрішньовенно. Розчини для ін’єкцій готують безпосередньо передзастосуванням. Вміст ампули розчиняють в ізотонічному розчині натрію хлориду.Разова доза Даларгіну дорівнює 1 мг. Внутрішньом’язово вводять 1 мл розчину, внутрішньовенно– 5 – 10 мл.Внутрішньом’язові ін’єкціїроблять 2 рази на добу, внутрішньовенні – 1 раз на добу. За необхідності разовудозу збільшують до 2 мг, добову (при внутрішньом’язовому введенні) – до 5 мг.Курс лікування триває 3-4 тижні. Загальна доза Даларгіну на курс лікуваннястановить 30 – 50 мг. При психічних розладах алкогольного генезувнутрішньовенно вводять 1 мг препарату в 10 мл ізотонічного розчину натріюхлориду.При гострому панкреатитіпрепарат вводять внутрішньовенно: в перший день – 2 мл, потім по – 5 мл 1-2рази в день. Курс лікування – від 4 до 6 днів.При панкреанекрозі вводятьвнутрішньовенно по 5 мл 3-4 рази на добу ( через 6 – 8 годин). Курс лікування -від 2 до 6 днів.

Побічна дія. При застосуванні Даларгіну можливе зниженняартеріального тиску.

Протипоказання. Виражена гіпотензія (при схильності догіпотонії), вагітність.

Передозування. Не описане.

Особливості застосування. Обмеження до застосування – період лактації тадитячий вік (не має інформації про застосування). Здатність впливати нашвидкість реакцій при керуванні автотранспортом не вивчена. Досвід застосуванняу дітей відсутній.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Якщоіснує виражена больова симптоматика, одночасно з Даларгіном призначаютьантацидні засоби.

Умови та термін зберігання. Зберігають в захищеному від світла місці притемпературі не вище 20 °С. Термін придатності – 3 роки
 
Фармацевты в аптеке тоже любят развлекаться. Прыжки с парашутом - одно из ниболее оптимальных развлечений, чтобы расслабиться от аптечных будней.
Переглядів: 2471 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я