А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Безугрей (B e z u gr e y)

міжнародна та хімічна назви

: аdapalene; 6-(4-метокси-3-трицикло[3.3.1.1.(3’,7)]-дец-1-ілфеніл)-2-нафталінкарбонова кислота;

oсновніфізико-хімічні властивості

: гель білий, матовий, однорідний з характерним запахом;

склад: 15 г гелю містять адапалену 15,75мг;допоміжні речовини: метилпарабен, феноксиетанол,натрію гідроксид, карбопол, динатрію ЕДТА, спирт ізопропіловий,пропіленгліколь, вода демінералізована.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування акне.Ретиноїди для місцевого лікування акне. Код АТС D10А D.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Адапален – це активна речовинагелю Безугрей. Це ретиноїдноподібна речовина (подібна за хімічною будовою довітаміну А). Адапален впливає на диференціацію клітин, кератинізацію і процеси запаленняв шкірі, тобто на головні ланки в розвитку акне. Адапален сприяє нормальнійдиференціації епітеліальних клітин фолікулів, що приводить до зменшенняутворення мікрокомедонів і перешкоджає розвитку акне. Як активний компонентБезугрею адапален сприяє збереженню неушкодженої шкіри. Адапален зв’язується зретиноїдними рецепторами ядра клітини. Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату недосліджувалась.

Показання для застосування. Застосовують для лікуваннязвичайних вугрів у дорослих і підлітків старше 12 років.

Спосіб застосування та дози. Безугрей призначають місцево.Дорослим і підліткам старше 12 років гель слід наносити тонким шаром на чистусуху шкіру в місцях висипань, 1 раз на добу, на ніч.

Побічна дія. Інколи може спостерігатися печіння,свербіж, сухість, лущення та почервоніння шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість до адапалену та інших інгредієнтів препарату.Препарат протипоказаний вагітним жінкам і дітям до 12 років.

Передозування. Передозування Безугрею неспостерігалось, тому що складові інгредієнти не всмоктуються в кров.

Особливості застосування. Застосування Безугрею занаявності, крім вугрів екземи або себорейного дерматиту може спричинюватиподразнення шкіри. Не можна наносити гель на відкриті рани, на шкіру навколоочей, губ, на слизову оболонку носа. Ділянки шкіри, на яких застосовуютьпрепарат, не слід піддавати подразливій дії (видалення, фарбування волосся,перманент волосся).При лікуванні Безугреєм перші 3 тижні може спостерігатисяпогіршення перебігу захворювання. Подальше (протягом 12 тижнів) щоденнезастосування препарату сприяє видужанню. При надмірно сухій шкірі або при почервонінні шкіри під часлікування Безугреєм слід застосовувати креми, зволожувальні засоби (лосьйони).Застосовуючи Безугрей, треба уникати сонячного опромінення, не використовуватиультрафіолетові лампи, тому що при ультрафіолетовому опроміненні шкіра більшсхильна до подразнення. Варто використовувати сонцезахисні лосьйони з факторомзахисту від сонця (SPF) 15 чи більше і захисний одяг від сонця, вітру тахолоду. Варто утриматися від годування груддю, оскільки невідомо, чи надходитьБезугрей у молоко.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні на одній ділянці шкіри Безугреюі кліндаміцину, еритроміцину або агентів для очищення шкіри (які містятьбензоїлпероксид, резорцин, саліцилову кислоту чи сірку) може виникнутиподразнення шкіри. Подразнення шкіри виникає також через одночасне застосуванняз Безугреєм виробів, які містять у великій кількості алкоголь (в’яжучі,косметичні засоби, креми чи лосьйони для або після гоління), а також мило абомиючі засоби.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурідо +25 ОС, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітеймісці. Термін зберігання - 3 роки.
Переглядів: 1130 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я