А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Бебідент (Babydent)

міжнародна та хімічна назви: benzocaine, 4-амінобензойної кислотиетиловий ефір;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або з жовтуватимвідтінком розчин з консистенцією сиропу, із запахом ромашки та спирту;

склад: 10 мл розчину містять 30 мг бензокаїну;допоміжні речовини: етанол 96%, сорбітол рідкийнекристалізований, калію дигідрофосфат, динатрію фосфат дванадцятиводний, водаочищена, ароматизатор ромашковий.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування встоматології.Код ATС A01AD11Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Блокує збудливість мембран чутливих нервовихзакінчень. Бензокаїн – місцевий анестетик, який оборотно та локально підвищуєпоріг сприйняття чутливих рецепторів, що передають біль та пригнічуютьпровідність чутливих нервових волокон : знижується больова чутливість, а такожболісне сприйняття холодного, гарячого, дотики та натискання.Найбільш чутлива реакціяспостерігається у больових волокнах та симпатичних постгангліонарних волокнах.Бензокаїн знижує мембранне проникнення, зокрема, щодо іонів Na+, тапри великих концентраціях, до іонів К+.Залежно від концентрації упідсумку знижується подразливість нервового волокна.Фармакокінетика.У порівнянні з іншими місцевими анестетикамивсмоктування бензокаїну низьке. Гідролізується в р-амінобензойну кислоту таетанол.

Показаннядля застосування.Длязменшення больових відчуттів при прорізуванні молочних та постійних зубів унемовлят та дітей.

Спосіб застосування та дози.Для зовнішнього застосування. 1-2 краплі Бебіденту®пальцем або ваткою на паличці нанести на зубні ясна та у разі потреби легенькомасажувати. Процедуру необхідно проводити до 3 разів на день. Бебідент® можназастосовувати до закінчення прорізування всіх молочних зубів, а пізніше, допояви постійних зубів.

Побічна дія.У поодиноких випадках при терапії бензокаїномзначних ранових поверхонь спостерігалась метгемоглобінемія (підвищення вмістуметгемоглобіну в крові та пов’язане з цим погіршення транспорту кисню). Можливітакож алергічні реакції у вигляді кропив’янки, набряку, анафілактичних реакційта бронхоспазму.

Протипоказання.Підвищена чутливість до бензокаїну.

Передозування.При дотриманні рекомендацій для застосування,передозування малоймовірне.

Особливості застосування.З метою уникнення ушкоджень зубів Бебідент® міститьзамінник цукру (сорбіт), який є нейтральним щодо виникнення карієсу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не виявлено ніякої взаємодії з іншими препаратами,що одночасно застосовуються.

Умови та термін зберігання. Зберігатипри температурі не вище +25˚С.Зберігатив оригінальній упаковці.Збepiгaти в нeдocтyпнoмy для дiтeй мicцi.Термін придатності - 5 років. 
 
От редакции: у многих фармацевтов-первостольников есть автомобиль. Удобно - ведь, автомобиль, это не роскошь, а средство от потери драгоценного времени в городском трафике. Пи покупке автомобиля необходимо думать не только о своей безопасности, но и безопасности своих деток. Для этого существуют специальные детские клесла в машину. Выбор редакции - детское автомобильное кресло concord transformer xt isofix.
Переглядів: 1454 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я