А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Бар-віпс (Bar-vips)

міжнародна та хімічнаназви:барію сульфат;

основні фізико-хімічнівластивості: дрібнодисперсний порошок білого або світло-кремового з сіруватимвідтінком кольору, має специфічний запах, нерозчинний у воді;

склад: 1 пакет порошку міститьбарію сульфату – 236,88 г (98,7%);допоміжні речовини: натрію цитрат для ін’єкцій,сорбіт харчовий або сорбіт харчовий порошкоподібний, антифомсилан, ніпагін,есенція ароматична харчова.

Форма випуску. Порошок для приготуваннясуспензії для внутрішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Рентгенконтрастні засоби,що не містять йоду.Код ATC V08BА02.

Фармакологічні властивості.Баріюсульфат наділений високими рентгеноконтрастними властивостями та низькоютоксичністю. Виражені адгезивні властивості препарату дають змогу вивчати тонкізміни мікрорельєфу слизової оболонки шлунково-кишкового тракту прирентгенологічних дослідженнях. Препарат не всмоктується в шлунково-кишковомутракті і повністю виводиться з організму протягом 12-14 год.

Показання для застосування.Застосовуютьдля дорослих при рентгенологічній діагностиці захворювань верхнього відділутравної системи (стравохід, шлунок) як звичайним методом, так і методомподвійного контрастування.

Спосіб застосування тадози. Бар-ВІПСзастосовують внутрішньо у вигляді попередньо приготовленої суспензіїбезпосередньо перед проведенням та під час рентгенологічного дослідження.Суспензія для застосування у дорослих готується шляхом поступового розчинення240 г порошку в 60 мл окропу при безперервному помішуванні протягом 3 хв. Об’ємотриманої суспензії становить 120 мл. Температура суспензії, яку застосовують,становить 40-50 °С. Для дорослих кількість препарату на прийом залежить відметоду дослідження і становить від 15-20 до 80-100 мл суспензії.

Побічна дія. При проведенні звичайнихдосліджень вказаними дозами побічних ефектів не спостерігалось. Але під часзастосування методу подвійного контрастування з використанням уродану абосуміші соди харчової з лимонною кислотою можлива поява неприємних відчуттів уділянці шлунка. Можлива індивідуальна непереносимість.

Протипоказання. Препарат протипоказаний уразі алергії до його компонентів.

Передозування. Випадки передозування неспостерігались.

Особливості застосування. Застосування в періодвагітності не рекомендується. Під час лактації не протипоказаний.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання.Зберігатив недоступному для дітей, сухому місці. Термін придатності – 2 роки. Не можназастосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 
От редакции: у фармацевтов тоже есть хобби - они же тоже люди, и у них также есть свои увлечения. Так как фармацевты в большинстве женщины, женские хобби превалирует. Например, вязание. Для этого много не нужно - все в детстве пробовали вязать. Стоит лишь пойти в специализированный магазин: пряжа для вязания и другие аксуссуары доступны везде. Даже в интрнете с доставкой прямо домой.
Переглядів: 1186 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я