А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Бактосін (Bactosyn)

доска объявлений, куплю, продам, куплю продам, работа, недвижимость, услуги, авто, продажа авто, покупка автоосновні фізико-хімічні властивості: прозора рідина оранжевого кольору;

склад: розчин містить: розчину хлоргексидину глюконату 0,3 % (об/об);насиченого розчину цетриміду у перерахуванні на цетримід 0,6 % (м/об);допоміжні речовини: полісорбат 80, ізопропіловий спирт, барвниктартразин, барвник жовтий “сонячний захід”, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезинфікуючі засоби. Код АТСD08AC52.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Бактосін – цеантисептичний розчин тільки для зовнішнього застосування, він не призначенийдля застосування перорально чи парентерально. Діючі речовини – хлоргексидинуглюконат і цетримід є сильними катіонами, що з’єднуються зі шкірою, слизовимиоболонками і поверхневими тканинами; таким чином, підшкірна абсорбція низька. Обидва діючих компоненти виявляють широкий спектрантимікробної і бактеріостатичної активності при низьких концентраціях, тоді якпри підвищенні концентрації їх активність швидко стає бактерицидною.Обидва компоненти виявляють ефективність протиширокого кола грампозитивних і грамнегативних аеробних та анаеробних бактерій,дріжджів (включаючи C. Albicans), грибів дерматофітів і ліпофільних вірусів.На додаток до своїх антимікробних властивостейцетримід є детергентом і виявляє дезинфікуючі властивості.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату не досліджувалась.

Показання для застосування. Антисептичний засіб для обробки невеликих поранень, саден, мікротріщин,опікових ділянок шкіри, місць жалення і укусів комах.

Спосіб застосування та дози. 1частину (за об’ємом) препарату розвести у 3-х частинах (за об’ємом) води.Промочитиватний тампон або бинт розчином і прикласти до ушкодженого місця на 20 – 40 с.

Побічна дія. Можуть спостерігатися ідіосинкратичні реакціїшкіри.

Протипоказання. Препарат протипоказаний пацієнтам з підвищеноючутливістю до його компонентів.

Передозування. При місцевому застосуванні у великих кількостях абопри тривалому контакті можливе подразнення шкіри. В цьому випадку требаретельно змити розчин водою з милом.

Особливості застосування. Тільки для зовнішнього застосування. Розвести передвикористанням. Випадкове проковтування може викликати нудоту і блювання, утрудненедихання і ціаноз через параліч дихальних м’язів, що може призвести до асфіксії.Може спостерігатися пригнічення центральної нервової системи, якесупроводжується судомами, гіпертензією, може виникнути коматозний стан. У цихвипадках здійснюють промивання шлунка. Лікування – симптоматичне і підтримуюче.Уникати контактуз очима. Якщо розчин потрапив до очей, швидко і ретельно промити їх водою.Відмічаласьототоксичність при прямому закапуванні у середнє вухо.Необхідно уникатибагаторазового контакту розчину препарату зі шкірою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат несумісний з аніонами, і йогоактивність знижується при наявності органічних речовин і мила.Не рекомендується одночасне застосування з препаратами йоду.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеномувід світла місці при температурі 15 °С – 30 °С.Термінпридатності – 3 роки.
Переглядів: 936 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я