А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Багназвичайного пагони (Cormus ledi palustris)

міжнародна назва: Ledum palustre.

склад: Багна звичайного пагони.

Форма випуску. Пагони.

Фармакотерапевтична група. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05C A22.

Фармакологічні властивості. Пагони багна містять глікозид арбутин,флавоноїди, дубильні речовини, ефірну олію (до7,5%). До складу олії входятьсесквітерпеноїди ледол, палюстрол, цимол, геранілацетат. Тому завдяки наявностіцих речовин препарати з Багна звичайного мають спазмолітичні, відхаркувальні,потогінні, сечогінні, дезінфікуючі та заспокійливі властивості, розширюютьсудини і знижують кров’яний тиск. Внутрішньо у вигляді настою призначають яквідхаркувальний та протикашльовий засіб. Підвищують тонус гладких м’язів.

Показання для застосування. Рекомендується як відхаркувальний тапротикашльовий засіб при гострих та хронічних захворюваннях верхніх дихальнихшляхів (бронхітах, трахеїтах, ларінгітах, коклюші), може використовуватися ухворих на бронхіальну астму. В комплексній терапії застудних захворюваньрекомендується ще як потогінний, сечогінний та дезінфікуючий засіб.

Спосіб застосування та дози. 2 столові ложки пагонів (або сировини)кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закриваютькришкою і нагрівають у киплячій воді (на водяній бані) 15 хвилин, охолоджуютьпри кімнатній температурі 45 хвилин, проціджують. Сировину, що залишилася,віджимають до процідженого настою, і об'єм настою доводять кип’яченою водою допочаткового об'єму 200 мл. Приймають внутрішньо теплим по 1/4 склянки 2-3 разина день після їжі. Курс лікування залежить від характеру захворювання, йоговиразності, характеру комплексної терапії. Настій перед вживанням збовтують.

Побічна дія. Алергічні реакції у вигляді висипу на шкірі припідвищеній чутливості до препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів рослинноїсировини, підвищена збудливість. Період вагітності та дитячий вік до 12 років.

Передозування. Великі дози можуть призвести до перезбудження, а втяжких випадках - до пригнічення центральної нервової системи.

Особливості застосування. Вагітність та період лактації. Через те, що препарат має збуджуючівластивості, він впливає на м’язи матки, підвищуючи її тонус, тому не бажанозастосовувати його у період вагітності. Підчас годування груддю застосовують тільки після консультації з лікарем, якийповинен зважити користь від застосування препарату та його можливий негативнийвплив на дитину.Дитячий вік. Багно звичайне – рослина отруйна, тому через неможливістьйого точного дозування, дітям молодше 12 років цю рослинну речовинувикористовувати не бажано.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Може посилювати ефект снодійних засобів тазасобів, що пригнічують центральну нервову систему при одночасномузастосуванні.

Умови та термін зберігання. У сухому захищеному від світла місці, при кімнатнійтемпературі (15-25°С); приготовлений настій - у прохолодному (8-15°С) місці небільше 2-х діб.Термін придатності - 3 роки.
 
Аксессуары к мобильным телефонам в наше время продаються везде. Даже в аптеках иногда можно встретить аксессуары для сотовых телефонов оптом , которые часто по медицинской или фармацевтической тематике.
Переглядів: 1149 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я