А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Б р о н х о р и л (B r o n c h o r y l)

основні фізико-хімічні властивості: прозора сиропоподібна рідина рожевогокольору, яка має приємний аромат, солодка на смак;

склад: 10 мл сиропу містять: сальбутамолу сульфату,еквівалентно сальбутамолу – 4,0 мг; бромгексину гідрохлориду – 8,0 мг;фенілефрину гідрохлориду – 5,0 мг;допоміжні речовини: метил-гідроксибензоат, пропіл-гідроксибензоат,цукроза, розчин глюкози, розчин сорбіту, пропіленгліколь, кислоти лимонноїмоногідрат, натрію фосфат, есенція малинова, есенція фруктова змішана, барвникPonceu 4R, вода дистильована.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Адренергічні засоби для системного застосування.Сальбутамол, комбінації. Код АТСR03C C52.

Фармакологічні властивості:

фармакодинаміка. Бронхорил є комбінованим препаратом, який міститьбронхолітичний засіб (сальбутамол), відхаркувальний засіб (бромгексин), а такожзасіб з судинозвужувальною та протинабряковою дією на слизову оболонку носа(фенілефрин).

фармакокінетика. Сальбутамол,що входить до складу препарату, добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту.Метаболізується переважно в печінці. Виводиться із сечею, головним чином увигляді неактивної сульфатної сполуки, а також у незміненому вигляді. Близько 4% препарату виводиться з калом. Період напіввиведення – 2-7 годин. Бромгексин, який є компонентом Бронхорилу, добре всмоктується зішлунково-кишкового тракту і досягає максимальної концентрації у плазмі кровічерез 1 годину після прийому внутрішньо. Метаболізується з утвореннямглюкоронової кислоти. Одним з основних метаболітів є амброксол. Після прийомувнутрішньо близько 70 % препарату виводиться із сечею протягом 24 годин, 4 % -з калом.Біодоступність фенілефрину, що входить до складу Бронхорилу, післязастосування внутрішньо становить 40 %, системний метаболізм відбувається не впечінці, а в слизовій оболонці кишечнику, що зумовлює відсутність йоговзаємодії з іншими лікарськими засобами, які метаболізуються в печінці.Фармакокінетика препарату Бронхорил не вивчалась.

Показання для застосування. Як симптоматичний засібдля зменшеннязастійних явищ у дихальних шляхах при бронхіальній астмі, хронічномуобструктивному бронхіті, синуситі, емфіземі, вазомоторному й алергічномуриніті, кашлі та респіраторних вірусних інфекціях.

Спосіб застосування та дози. Дорослі: по 2 чайних ложки (10 мл) 3 разина добу; дітям 4 – 6 років: по 2,5 мл 3 рази на добу; дітям6 – 8 років: по 1 чайній ложці (5 мл) 3 – 4 рази на добу; дітям 8–14 років: по 7,5мл 3 рази на добу.

Побічна дія. Можливі тремор, тахікардія, головний біль,анорексія, нудота і блювання.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату, гіпертиреоз, тяжкі серцево-судинні захворювання, І триместрвагітності, дитячий вік до4 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендовано одночасне застосуванняпрепарату з серцевими глікозидами (дигоксин, дигітоксин) хінідином,трициклічними антидепресантами (іміпрамін, амітриптилін).

Передозування. Можливе посилення побічних реакцій. Терапія -симптоматична.

Особливості застосування. З обережністю призначають Бронхорил хворимна артеріальну гіпертензію, цукровий діабет, закритокутову глаукому, пептичнувиразку шлунка та 12-палої кишки, судомний синдром. Препарат не призначаютьжінкам у період годування груддю.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до +25 0С,в сухому, темному та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.
Переглядів: 1047 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я