А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Вірогель (Virogel)

міжнароднаназва: interferon alfa-2b;

основніфізико-хімічні властивості: густа, желеподібна, однорідна маса білого або сіруватогокольору;

склад: 1 г мазі містить інтерферону альфа-2bрекомбінантного 10 000 МО;допоміжні речовини: алюміній (увигляді гідроксиду), полівініловий спирт, вода.

Формавипуску.Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтичнагрупа.Імуностимулятори. Інтерферони. Код АТС L03А В05.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний виділяють з клітин Escherichiacoli, в генетичний апарат яких вбудований ген людського лейкоцитарногоінтерферону альфа-2b. Поліпептидна структура молекули, біологічна активність тафармакологічні властивості рекомбінантного білка та людського лейкоцитарногоінтерферону альфа-2b ідентичні.Вірогель – мазь інтерферонуальфа-2b рекомбінантного на гідрогелевій основі – лікарський засіб длязовнішнього застосування, представлений сорбованим на гелі гідрооксиду алюмініюінтерфероном альфа-2 рекомбінантним, отриманим з генетично модифікованогоштаму-продуцента. Інтерферон альфа-2bрекомбінантний, що входить до складу мазі, має широкий спектр противірусноїактивності, бактеріостатичну та протизапальну дію.Фармакокінетика. Товстий шармазі ускладнює утворення захисної плівки. Поки плівка знаходиться на шкірі,відбувається вивільнення інтерферону і проникнення його в тканини.

Показання для застосування. Герпетичні ураження шкіри і слизовихоболонок: простий і оперізуючий герпес, рецидивуючий герпес обличчя,генітальний герпес, герпетичний стоматит, гінгівіт. Профілактика грипу, гострихреспіраторних вірусних захворювань.

Спосіб застосування та дози. При лікуванні герпетичних уражень мазьнаноситься на уражені ділянки шкіри і слизових оболонок тонким шаром 2 рази надобу з інтервалом 12 год. Підсушується протягом 10 - 15 хв для утвореннязахисної плівки. Препарат слід наносити тонким шаром (наскільки це можливо).Кількість мазі об’ємом з сірникову головку достатньо для змазування поверхнірозміром у п’ятикопійчиту монету (більше 4 кв.см.). Курс лікування становитьвід 5 до 7 днів (до повного зникнення порушень цілісності шкіряного покриву іслизових оболонок). Для профілактики гострихреспіраторних захворювань і грипу змазують маззю носові ходи 2 рази на добу.Тривалість застосування – весь період епідемії гострих респіраторнихзахворювань, але не більше одного місяця. Препарат рекомендується застосовуватипри контакті з хворими на грип чи гострі респіраторні захворювання.

Побічна дія. Алергічні реакції.

Протипоказання. Протипоказаний особам, що страждають наалергічні захворювання в стадії загострення та мають індивідуальнунепереносимість до інтерферонових препаратів, інших компонентів препарату.

Особливості застосування. При застосуванні мазі можливе легке відчуттястягування шкіри, обумовлене утворенням захисної плівки. Мазь Вірогель при зберіганніможе частково розшаровуватися, а тому перед застосуванням її необхідноперемішати. Вагітність і лактація.Досвід застосування препарату увагітних і жінок у період лактації відсутній, тому застосовувати з урахуваннямризик/користь.Педіатрія.Досвід застосування препарату удітей відсутній. В дитячому віці препарат застосовувати з обережністю.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. МазьВірогель сумісна і добре комбінується з усіма лікарськими засобами, щозастосовуються для лікування вищеперелічених захворювань.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі від 0°С до +10°С. Термін придатності– 1 рік
Переглядів: 912 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я